Ruszyło wyprzedażowe szaleństwo, które udzieliło się chyba wszystkim firmom wydającym gry. Nie ominęło także i My.com, wydawcy Revelation Online.

Osoby zamierzające w przyszłości grać w ten tytuł mogą obecnie skorzystać z unikalnej oferty i zakupić bardzo oryginalnego mounta – latający balon.

Zainteresowani?

Cena tego wirtualnego przedmiotu może Was zszokować: 45 Euro.

Pocieszę Was, że zgodnie ze słowami przedstawicieli My.com, oferta ta skierowana jest głównie do osób, które posiadają już pakiety fundatorów. W zależności od posiadanego pakietu, cena balonu jest odpowiednio niższa. Ale nawet w przypadku posiadania pakietu Deluxe, cena wynosi 20 Euro, co i tak myślę, że jest dość sporym wydatkiem.

20161125-revelation-balon

No więc pomyślmy, ile gier lub też innych – nie wirtualnych rzeczy, można zakupić za pełną cenę, czyli 200 złotych. Jest ich z pewnością sporo. Nawet za 20 Euro mogę zakupić w tej chwili kilka interesujących mnie gier, wliczając w to 4 x Black Desert Online.

No cóż, jeśli interesuje Was to oferta to musicie się spieszyć. Balon ten możecie zakupić do wtorku, 29 listopada, po czym bezpowrotnie zniknie.