Nadchodzi wielki Nowy Świat do europejskiej wersji Black Desert Online, czyli zapowiedziane kilka tygodni temu, łączenie serwerów w tej grze.

Prace te rozpoczną się także w nieco innych godzinach, bo serwery europejskie wyłączone zostaną dzisiaj – środa 30.11.2016, o godzinie 20:00. Aby móc spokojnie przeprowadzić łączenie serwerów, Kakao Games EU wyłączy serwery na co najmniej kilkanaście godzin. Oczywiście, o ile wszystko pójdzie tak jak zaplanowano.

20161130-bdo-czas

Wygląda na to, że jeśli chodzi o dzisiejszy wieczór, to musicie znaleźć sobie inne zajęcie 😀

Już wiemy, jak wyglądać będzie Kamasylvia

Jak wcześniej wyjaśniano, dzięki wprowadzonym zmianom stworzone zostaną dwa mega-serwery, po jednym dla Europy i Ameryki Północnej. Gracze, którzy maja postacie na jednym serwerze nie mają czym się martwić, ale te osoby, które graja na kilku serwerach, należą do kilku gildii i są właścicielem kilku domów oraz kilkunastu postaci, powinni się odpowiednio przygotować na nadchodzące zmiany. Listę informacji związanych z łączeniem serwerów, czyli popularne FAQ, zamieściłam już kilka tygodni temu, więc upewnijcie się, że w oczekiwaniu na ten proces zapoznaliście się z nią.

Warto pamiętać, aby przed wyłączeniem serwerów, zalogować się na postać, którą chcecie oznaczyć jako główną i zachować właśnie jej domy oraz przynależność do gildii.

Wszystko co musicie wiedzieć o połączeniu serwerów w Black Desert Online

Prócz łączenia serwerów, Kakao Games EU wprowadzi do gry także eventy dla lojalnych, nowych i powracających graczy, oraz obniży ceny przedmiotów w Cash Shop.

No to jak Pani i Panowie – zadowoleni z połączenia serwerów w Black Desert Online, czy też nie bardzo?