Wygląda na to, że DayBreak Games Company całkiem na poważnie zabrał się za ulepszanie serwerów w PlanetSide 2.

Dzisiejsza przerwa potrwa aż 6 godzin (od 12:00 do 18:00) i prócz zwiększonej wydajności gry, dodanych zostanie także kilka interesujących nowości oraz rozpocznie się inwazja bałwanów.

 

NSX Masamune

Nanite Systems z duma ogłasza najnowszy dodatek do serii eksportowej. Masamune dostarcza siłę ognia równa Decimator z elastycznością, która pozwoli wykazać się w walkach na otwartym terenie i wykorzystującą nową funkcję, która pozwala zwiększać obrażenia przeciwko silnie opancerzonym jednostkom. Bez celowania Masamune wypuszcza cztery niekierowane pociski jednocześnie, co maksymalizuje obrażenia dla celi na bliskim zasięgu. Podczas celowania, użytkownik wystrzeliwuje pocisk, który może być sterowany w czasie lotu.

Rocklet Rifle

Ta kompaktowa wyrzutnia wystrzeliwuje miniaturowe rakiety, co daje Lekkiemu Szturmowcowi możliwość walki z pojazdami, nawet w czasie lotu. Broń ta dodana została do slotu na narzędzia (tool) i gracze mogą odblokować specjalistyczna amunicję, aby zmienić jej funkcję. Domyślnie Rocket Rifle zadaje średnia obrażenia pojazdom naziemnym wroga oraz wybucha gdy zbliża się do samolotów. Podstawowy ogień to precyzyjne strzały pół-automatyczne, podczas gdy wtórny to szybkie opróżnianie magazynka.

20160603_planetside2-rocklet-rifle

Dyrektywa NSX – poziom 3

Wraz z wprowadzeniem NSX Masamune odblokowano Złoty poziom NSX Dyrektyw. Gracze, którzy ja ukończą uzyskają dostęp do rzucanego noża NSX Fujin, który zastąpi granaty.

Artykuły kosmetyczne

Do Depot dodano AVA set zaprojektowany przez Doku oraz mnóstwo innych kosmetyków.

20161129_ps2-ava-armor

Poprawki

  • Ulepszenie wydajności.
  • Ulepszenie dystansu renderowania dla Inżnierów znikających i pojawiających sie podczas używania AVA Mana Turret.
  • Poprawiono wartości pancerza dla MAX VS.
  • Naprawiono liczne decale piechoty.
  • Naprawiono tekstury na Koltyr tech Plant i Indar Comm Array.

To kto z Was ma zamiar kupić pancerz zaprojektowany przez Doku? I czemu nie ma wersji dla VS oraz NC 🙁