Twórcy Armored Warfare postanowili przedstawić graczom szczegóły zmian, które pojawią się w grze wraz z wprowadzeniem aktualizacji Balansu 2.0.

Po dodaniu w ubiegłych miesiącach kilku nowych trybów do gry, które spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem przez społeczność, deweloperzy wsłuchali się w głosy użytkowników, dotyczące rozgrywki i rozpoczęli pracę nad wieloma poprawkami oraz usprawnieniami. Wynikiem tych starań jest Balans 2.0, który tworzy fundamenty przyszłego rozwoju Armored Warfare.

Szczegóły znajdziecie na poniższym filmie, w którym deweloperzy wyjaśniają filozofię, stojącą za nadchodzącymi zmianami, obejmującymi niemal wszystkie kluczowe mechanik gry.

Balans 2.0 to zbiór zmian i ulepszeń, nadchodzących w Armored Warfare wraz z aktualizacją 0.19. Naprawione zostają m.in. problemy w rozgrywce na wysokich poziomach, zmniejszona zostaje także rozbieżność mocy pomiędzy poszczególnymi tierami. Zmianie ulegną wszystkie kluczowe mechaniki rozgrywki, w tym: zadawanie szkód, umiejętności poszczególnych klas, retrofity, ulepszenia i umiejętności załogi. Twórcy Armored Warfare pragną dostarczyć graczom zbalansowaną i ciekawą rozgrywkę, w której wszystkie wymienione mechaniki spójnie ze sobą współgrają.

Więcej informacji na temat zmian w Balansie 2.0 znajdziecie na stronie głównej gry.

Tak naprawdę, to po tych zapowiedzianych zmianach Armored Warfare będzie zupełnie nową grą, więc może warto by było skasować postęp wszystkich graczy i zacząć zabawę od początku? jakby nie patrzeć, gra nadal jest w fazie beta, więc teoretycznie jest to możliwe.

I już oczyma wyobraźni widzę tę falę protestów: „Nie po to grałem tysiące godzin, aby tracić cały postęp!„.

Aby uspokoić Wasze potencjalne niezadowolenie moją propozycją, mam do rozdania dwa (2) kody na T62 Veteran + 2 dni premium.

Po prostu napiszcie w komentarzu poniżej na jakie zmiany w Balans 2.0 czekacie najbardziej i dlaczego.

Dwa najciekawsze komentarze zostaną nagrodzone kodami, które wyślę na maila zarejestrowanego w Disqus. Macie czas do północy we wtorek, 6 grudnia.