Wczoraj zakończyła się druga faza zamkniętych beta testów Revelation Online i zgodnie ze słowami My.com, w przeciągu kilku tygodni powinniśmy móc się zalogować do gry ponownie.

Anime w świecie Nuanor

Według informacji przekazanych przez wydawcę Revelation Online, stabilność serwerów beta była zadowalająca, chociaż napotkano pewne drobne problemy uniemożliwiające rozdanie specjalnych zimowych prezentów. Dobra wiadomość jest taka, że prezenty te rozdane zostaną w późniejszym czasie wszystkim osobom, które zalogowały się do beta testów, bez względu na to kiedy to zrobiły.

revelation-teddy-cbt2

Kolejna faza zamkniętych beta testów będzie już tą ostatnią i ekipa My.com pracuje obecnie nad dokończeniem lokalizacji wersji angielskiej Revelation Online. O ile nie podano konkretnie daty, kiedy rozpoczną sie kolejne beta testy – prócz tajemniczych słów „szybciej niż później”, to wiadomo, że spodziewać się możemy znacznego wzrostu poziomu postaci.

A jak Wam minęły beta testy Revelation Online? Spodobał się Wam ten tytuł i czekacie kiedy będziecie mogli zalogować się po raz kolejny?