W wielu grach MMORPG ulepszenie postaci wiedzie nas zazwyczaj przez drzewka umiejętności lub inne tego typu podobne funkcje. W Revelation Online są to ścieżki rozwoju

Ścieżki zapewniają nie tylko bonusy do statystyk i umiejętności, ale wskazują także ile rzeczy może nauczyć się dana postać.

Istnieje sześć etapów rozwoju postaci, które to osiągnięte zostają po wbiciu odpowiedniego poziomu poczynając od 29 dla Nowicjusza, później 39, 49, 59, 69 oraz 79 na poziom Zdobywcy.

Jednak aby rzeczywiście odblokować te ścieżki, trzeba nie tylko osiągnąć wymagany poziom postaci, ale i odblokować je za pomocą Elemental Essence, która uzyskuje się z questów.

Oprócz tego, odblokowanie niektórych ze ścieżek wymagać będzie zdobycia odpowiedniej umiejętności lub Achievmentu, takich jak na przykład pewna ilość punktów, czy tez umiejętności specjalne. Nie jest to wymagane dla każdej z wybranych ścieżek, ale jeśli tak się zdarzy, to gra Was o tym poinformuje.

Najmniej graczy Revelation Online wybrało Vanguarda

W miarę rozwoju danej ścieżki, odblokowywanych zostaje coraz więcej umiejętności i bonusów, więc każda stworzona przez Was postać, może być tak mocna, jak tego chcecie. Zakładam jednak, że im wyższy etap, tym więcej wymagań jest potrzebnych do odblokowania kolejnego. A że Chińczycy lubią grind tak samo jak i Koreańczycy, to jeśli chcecie mieć super wypasiona postać, to nastawcie się na co najmniej kilka miesięcy ciężkiej pracy.

To kto z Was, mających wcześniejszy dostęp do gry, osiągnął już maksymalny poziom postaci w Revelation Online?

A tymczasem już jutro oficjalnie startują otwarte beta testy i każdy chętny będzie mógł zalogować się do tego darmowego MMORPG bez konieczności kupowania pakietów.