Jestem przekonana, że wielu z Was już od momentu ogłoszenia kolejnego rozdziału do The Elder Scrolls OnlineMorrowind, czeka z niecierpliwością na moment, kiedy wystartują beta testy i będziecie mogli osobiście wypróbować te wszystkie nowości.

No cóż… Jak to Francuzi podobno mówią, macie „ma-łe szą-see„…

Zenimax ogłosił przed chwilą, że już niedługo rozpoczną się beta testy dodatku Morrowind, ale dostęp do niego otrzymają tylko wybrane przez nich osoby, które były wcześniej aktywne na serwerze testowym.

Z przyjemnością informujemy, że The Elder Scrolls Online : Morrowind już za kilka tygodni trafi na publiczny serwer testowy. Jednak tym razem zrobimy to inaczej i będziemy mieć zamknięte beta testy ESO: Morrowind. Chociaż kazdy gracz będzie mógł zalogować się na serwer testowy i sprawdzić podstawową zawartość gry, to wszelkie treści związane z ESO: Morrowind będą dostępne tylko dla tych zaproszonych graczy. Ponadto wszyscy logujący się na serwer testowy gracze bedą zobowiązani do wyrażenie zgodny na klauzulę zakazującą ujawniania informacji (NDA – Non-Disclosure Agreement).

Opinie są dla nas ważne, a my je doceniamy. Mając to na uwadze, udział w poprzednich cyklach PTS będzie głównym czynnikiem przy wyborze osób, które zaproszone zostaną do udziału w tych i przyszłych wydarzeniach ZeniMax Online Studio. Jeśli zostaniecie wybrani do beta testów, otrzymacie maila i zaproszenie do prywatnego forum, gdzie możecie dyskutować na temat Waszych doświadczeń oraz dzielić się opinią z innymi graczami. Zamkniete beta testy pozwolą Wam doświadczyć całokształtu ESO: Morrowind i Aktualizacji 14, w tym:

  • Nowej historii i strefy – Vvardenfell;
  • Nowego trybu gry  – Battlegrounds;
  • Nowej klasy – Warden;
  • Nowy Trial – The Halls of Fabrication.

Troszkę smutno – prawda?

No cóż, dobra wiadomość jest taka, że gdy tylko ESO: Morrowind i Aktualizacja 14 trafia na serwer testowy, to oficjalne notki opublikowane zostaną na ogólno-dostepnym forum, tak aby każdy gracz mógł przeczytać o nowych funkcjach i usprawnieniach.