Jeśli w grach survivalowych Waszym ulubionym zajęciem jest budowa oraz dekorowanie fortec przez Was budowanych, to Conan Exiles może stać się Waszym ulubionym tytułem.

Najnowsza aktualizacja o wdzięcznej nazwie „26”, dodała do do gry ponad 50 nowych elementów, które gracze mogą umieścić w ich Conanowych domostwach. Wśród nich znalazły sie poduszki, wypchana głowy bestii, dywany, kominki oraz –  pewnie dla uspokojenia, dzwonki reagujące na wiatr.

A w przypadku jeśli lubicie staromodne zabezpieczenia, to wokół swoich domostw możecie teraz umieścić pułapki. O ile pułapki wybuchające zadają spora ilość obrażeń, to pułapki gazowe tworzą chmurę trujących gazów, które zadają coraz większe obrażenia im dłużej postać znajduje się w zasięgu gazu. Chociaż potrzeba więcej czasu aby zabić przeciwnika pułapka gazową, to może ona zostać umieszczona w korytarzach lub innych zamkniętych przestrzeniach. Wybuchające pułapki nie tylko ranią przeciwników, ale i zadają szkody konstrukcjom w pobliżu których zostały umieszczone.

Oprócz tego ekipa Conan Exiles naprawiła mnóstwo błędów i kilka exploitów, oraz dodała więcej duchów… Więcej informacji na temat najnowszej aktualizacji znajdziecie tutaj.