Bronie są bardzo ważnym aspektem Grand Theft Auto Online, szczególnie jeśli w tym przestępczym światku chcecie się wyróżnić.

A wyróżnić z pewnością będziecie się mogli – i to znacznie, dzięki czerwcowemu rozszerzeniu do GTA Online, jakie przygotowuje studio Rockstar.

W Gunrunning – bo tak się zwać będzie to darmowe rozszerzenie, gracze zajmą się przemytem broni i to na szeroką skalę. A aby było to w miarę bezpieczne zajęcie, to wiadomo, że trzeba podrasować nieco, nawet te najbardziej konwencjonalne samochody…

Operacje związane z przemytem broni zlokalizowane zostaną głównie na południe od San Andreas. Zgodnie z informacją podaną przez Rockstar, rozszerzenie to umożliwi posiadanie podziemnego bunkra, co będzie mieć sporo zalet.  No bo kto z Was grających w GTA Online nie marzył o prywatnej strzelnicy, na której będziecie mogli wypróbowywać wszystkie posiadane przez Was bronie? Ale to nie wszytko, bo bunkry te będzie można także przekształcić w miejsce modernizacji i produkcji sprzętu wojskowego, takiego jak na przykład transporter opancerzony z możliwością pływania i wyrzutnią rakiet na dachu.

Oprócz tego do dyspozycji graczy oddane zostaną także mobilne centra operacyjne, nowe opcje modyfikacji dla karabinów, nowe możliwości biznesowe i badawcze, a także nowe pojazdy wojskowe. O tych i innych nieujawnionych atrakcjach, dowiedzieć się mamy już niedługo.

Oczyma wyobraźni widzę tą kawalkadę opancerzonych samochodów strzelających z rakiet do wieżowców w centrum miasta. Chyba muszę zmienić lokal…