Gracze Elder Scrolls Online, którzy wykorzystywali w zeszłym tygodniu exploit pozwalający im na bardzo szybkie zdobywanie punktów umiejętności, mogą nieco żałować swojego zachowania.

Przedstawiciele studia ZeniMax zamieścili bowiem wczoraj informację, że w związku z tym exploitem, który już naprawiono, nałożono wczoraj karę na prawie 300 kont.

W zeszłym tygodniu zgłoszono exploit na PC pozwalający na wielokrotne zdobywanie punktów umiejętności w jednej z lokacji. Naprawiliśmy ten błąd już w zeszłym tygodniu, ale graczy jeszcze nie karaliśmy. Aż do teraz.

Po południu zawiesiliśmy blisko 300 kont, które zostały przyłapane na wykorzystywaniu tego błędu. Oprócz trzy-dniowego zawieszenia, ilość punktów umiejętności powróci na tych kontach do stanu przed pojawieniem się tego exploita.

Tak naprawdę, to ukaranie 300 kont 3-dniowym zawieszeniem, to takie lekkie pogrożenie palcem przez ZeniMax – nie sądzicie?

A tymczasem, zbliżamy się do dnia oficjalnej premiery ESO: Morrowind, więc nie ma co się dziwić, że nasza ulubiona zabójczyni – Naryu Virian, odwiedziła samego boga Viveca zamieszkującego miasto nazwane na jego cześć…