Studio Zenimax ogłosiło dzisiaj, że już od środy, wszyscy gracze The Elder Scrolls Online, będą mogli za darmo wypróbować wszystkie bonusy związane z ESO Plus, czyli opłaceniem subskrypcji w tej grze.

Promocja ta trwać będzie jedynie kilka dni i skierowana jest do graczy z wersji na PC oraz PS4.

Od środy, od godziny 15:00 czasu polskiego, do poniedziałku, 10 lipca, wszyscy gracze The Elder Scrolls Online, którzy nie posiadają opłaconej subskrypcji, znajdą w Crown Store w kategorii Featured, możliwość uruchomienia darmowego trialu ESO Plus.

Dla osób, które nie wiedzą, to ESO Plus daje graczom:

  • dostęp do rozszerzeń: Imperial City, Orsinium, Thieves Guild, Dark Brotherhood oraz Shadows of the Hist (Morrowind nie jest zaliczany jako DLC);
  • nielimitowaną torbę na materiały do craftu;
  • podwójną ilość miejsca w banku;
  • 10% więcej do XP i zarabianego Gold, a także przyspieszone wyszukiwanie traitów;
  • możliwość umieszczania podwójnej ilości mebli i innych rzeczy w domu;
  • możliwość farbowania kostiumów.

Jak widać – całkiem spore bonusy, więc nie przegapcie takiej okazji 🙂

A co jeśli macie opłacone ESO Plus?

Nie martwcie się, Zenimax o Was nie zapomniał. Każdego dnia, pomiędzy 5 a 10 lipcem, otrzymacie darmową Dwarven Crate, z której macie szansę dostać sporo interesujących nagród. W sumie otrzymać możecie 5 tych skrzynek, ale pod warunkiem, że w czasie trwania promocji, będziecie codziennie logować się do gry. Jest jednak małe „ale”… Skrzynki te otrzymacie dopiero 17 lipca, więc będziecie musieli nieco na nie poczekać.

To jak – skorzystacie z tej promocji?