Ekipa Dark and Light stara się nadążyć za popularnością tego sandboxa i dlatego też, już dzisiaj udostępnione zostaną kolejne serwery dla każdego z regionów.

To nie koniec jednak ciekawostek dotyczących tej gry. Zeszłotygodniowa aktualizacja naprawiła wiele błędów takich jak zmiana broni, utrata rzeczy z ekwipunku przy restarcie prywatnego serwera, czy też możliwość używania umiejętności bez posiadania odpowiedniej ilości many. Ale prócz błędów, do gry wprowadzono także kilka mniejszych zmian, takich jak chociażby odradzanie zabitych NPC, możliwość ciągnięcia ciał nieprzytomnych graczy oraz ułatwienie polowania na zające i owce. To ostatnie oczywiście, z pewnością zadowoli te osoby, które lubią polować na te milusińskie stworzonka.

Studio Snail Games opublikowało także kolejne filmy prezentujące różne szkoły magii. W zeszłym tygodniu mogliśmy obejrzeć filmy poświęcone magii światła i ognia. Teraz natomiast obejrzeć możemy prezentację magii wody, która tak naprawdę powinna się zwać chyba magią lodu, z racji tego, że zaprezentowane umiejętności związane są właśnie z jakąś tam formą lodu. Kolejne dwa filmy skupiają się na umiejętnościach związanych z magią powietrza, ziemi i bestii, takich jak możliwość przekształcenia się w Deathstalker, telekineza, czy też kamuflaż.

To jak – zakupiliście już Dark and Light? Jak Wam się podoba ta gra?