Wczoraj dowiedzieliśmy się, że twórcy H1Z1: Just Survive zrezygnowali z pierwszego członu nazwy i gra znana będzie teraz jako Just Survive.

Oczywiście rebranding tej produkcji połączony został z olbrzymia aktualizacją, która to zmieniła – i to znacznie, dotychczasową rozgrywkę. Wprowadzono nie tylko nową mapę, a raczej jej część, ale także zmieniono wszystkie występujące w grze przedmioty, ulepszono system budowania twierdz i wprowadzono mnóstwo innych zmian. Szczegóły tej aktualizacji znajdziecie tutaj, natomiast teraz skupmy się na darmowych nagrodach, które to mają osłodzić nieco wiernym fanom te zmiany.

Wraz z wczorajszą aktualizacją, do gry dodano także i nową skrzynkę z losowymi skórkami oraz przepisami – Hideout. Przedmioty z wszystkich wcześniejszych skrzynek trafiły do nowej – Survivor Crate.

Obie te skrzynki – po 1 sztuce, a do tego otwarte, możecie otrzymać za darmo! Co należy zrobić? Wystarczy, że zalogujecie się do Just Survive przed 23 sierpnia, godziną 8:59 rano czasu polskiego.

Ale to nie koniec nagród, bo ekipa Just Survive przygotowała także specjalna nagrodę dla weteranów – koszulkę z napisem „Przetrwałem Z1„. Dla osób, które nie wiedzą, Z1 to określenie starej mapy z H1Z1: Just Survive.

To jak – darmowe nagrody przekonają Was do  zalogowania się do Just Survive? Jeśli tak, to może podzielicie sie z nami Waszymi uwagami odnośnie wprowadzanych zmian, bo jak na razie z Waszych komentarzy wynika, że nie bardzo przypadły Wam one do gustu.