Pierwsza produkcja studia Boss Key Production, założonego przez Cliffa Bleszinskiego – sieciowa strzelanka LawBreakers, zadebiutowała na Steam oraz PS4 i trzeba powiedzieć, że jak na razie zbiera od graczy pozytywne opinie.

Na obu platformach tytuł ten sprzedawany jest w dość przyzwoitej cenie – w porównaniu do innych produkcji z tego gatunku, i kosztuje 29.99 Euro. Owszem, pierwsze zapowiedzi mówiły o tym, iż tytuł ten będzie w przyszłości udostępniony graczom za darmo, ale ostatecznie podjęto decyzję o przyjęciu innego modelu biznesowego.

LawBreakers [strona oficjalna] nastawione jest na bardzo szybką walkę, a do tego dzięki strefom o zmniejszonej grawitacji, rozgrywka jest bardzo szybka. W momencie premiery do dyspozycji graczy oddano osiem zróżnicowanych map, z czego dwie – RedFalls i Trench są nowe. Do gry dodano także nową klasę – Harrier, a także nowy tryb – Okupowanie.

Oprócz tego, wszystkie osoby, które zalogują się do LawBreakers pomiędzy 8 a 15 sierpnia, otrzymają w nagrodę unikalne bronie dla Assasyna oraz Wraith.

To kto z Was skusił się na LawBreakers?