Piraci w Sea of Thieves maja dostęp do zdecydowanie zbyt dużej ilości rumu – tak przynajmniej wynika z najnowszego materiału filmowego.

Zresztą, nie ma co się dziwić, bo zazwyczaj gdy mówimy o szczegółach dotyczących technicznych testów alpha, to są to nudne techniczne informacje, do wysłuchania których przyda się spora porcja rumu. Nie w przypadku Sea of Thieves.

Kiedy ekipa studia Rare podsumowuje techniczne alpha testy, to możemy posłuchać krótkie i zabawnego sprawozdania ze szkockim (?) akcentem, w którym poruszane są tylko te najważniejsze tematy ostatnich tygodni.

Okazuje się, że a alpha testach wzięło udział kilka tysięcy graczy – z dobrego źródła i pomimo NDA wiem, że 99% z nich już teraz jest zakochana w Sea of Thieves! Mieli oni szansę wypróbować małe, ale szybkie i zwinne statki przeznaczone dla maksymalnie dwóch osób, picie rumu, niewerbalną komunikację, picie rumu, pakę dla niesfornych graczy (pewnie za picie zbyt dużej ilości rumu), a także zatapianie statków. Na filmie widać także ujawnione niedawno forty szkieletorów, więc miejmy nadzieję, że przynajmniej część testerów przetrwa te wypady. A jak nie, to zawsze na pomoc można wezwać przyjazną syrenkę

Zresztą sami obejrzyjcie ten krótki, ale jakże treściwy materiał filmowy podsumowujące alpha testy i dajcie znać, co o tym myślicie 🙂