Czyżby ilość graczy w Elder Scrolls Online spadała? Ledwo zakończono promocyjne rozdawnictwo skrzynek Flame Atronach, a już studio ZeniMax zapowiedziało kolejny event, gdzie do zdobycia będzie wiele cennych nagród.

W dniach od 30 listopada do 6 grudnia, wszystkie osoby, które dołączą i ukończą losową instancję grupową korzystając z narzędzia LFG, otrzymają specjalną nagrodę – Mysterious Reward Box.

Ze skrzynek tych można będzie otrzymać wiele atrakcyjnych nagród, takich jak chociażby Dye Stamp, Crown Repair Kit, Crown Mimic Stone, a nawet mapy ze skarbami, kryształy do transmutacji, kostiumy, pety oraz wierzchowca.

To nie koniec, bo niektórzy gracze mogą trafić główną nagrodę, którą jest pakiet 20 domów lub 20 wierzchowców! W pakiecie tym znajdą się między innymi takie najrzadsze i najcenniejsze przedmioty jak dom Grand Topal Hideaway lub wierzchowiec Great Elk.

A jeśli już zaczęliście planować ile instancji grupowych dacie radę dziennie ukończyć aby zdobyć jak najwięcej Mysterious Reward Box, to muszę Was nieco zmartwić: zdobyć będzie można tylko jedną nagrodę na dzień na postać. Oznacza to, że jeśli macie alty, to spokojnie możecie zdobyć nawet kilka (kilkanaście?) skrzynek dziennie.

I nie wiem jak Wy, ale ja zaczęłam się zastanawiać, czy to aby nie dobry moment aby powrócić do Elder Scrolls Online.