1. Ten serwis używa plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w waszym urządzeniu końcowym. W każdym momencie możecie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Zaloguj się aby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości oferowanych przez społeczność BabaGra.pl.

Po zalogowaniu możesz zakładać na forum tematy, odpowiadać w istniejących wątkach oraz korzystać z wielu innych opcji!
    Aby zalogować się na tym forum możecie wykorzystać Wasze istniejące konto na FaceBook, Twitter lub Steam.
    Wiadomość ta zniknie po zalogowaniu.

Crash gry

Temat w 'H1Z1' zaczęty przez -Letinho-, 7 Gru 2016.

1. -Letinho-

-Letinho- Świeżak

Otrzymane polubienia:
    1
    Witam! Nie mogę grać w h1z1 king of the kill, nie wyskakuje mi żaden błąd, odpala się na chwile launcher gry i sam znika, a na steamie mam przez chwilę, że jest odpalona i się wyłącza. Sprawdzanie spójności plików nic nie daję, co mam robić?!? pomocy!

2. Dawidello57

Dawidello57 Unity 3D Level Designer

Otrzymane polubienia:
    1
    Hej!

Spróbuj wyłączyć zapore sieciową Windowsa (Panel Sterowania>Zabezpieczenia>Zapora systemu Windows). Jak już to zrobisz, przeskanuj system antywirusem. Kiedy już to zrobisz, wyłącz antywirusa, usuń pliki H1Z1 i pobierz je ponownie (mogą się pliki tymczasowe zawieszać). Kiedy już to zrobisz, wejdź w folder z grą (Steam>prawy przycisk myszy na H1Z1 i wybierz właściwości a następnie przeglądaj pliki lokalne). Znajdź pliki wykonawcze (z rozszerzeniem .exe) i klilnij prawym przyciskiem myszy. Wejdź w zakładke zabezpieczenia i zaznacz opcje "Uruchamiaj jako administrator"). Teraz spróbuj uruchomić steam jako admin i uruchom gre. Jeżeli problem nadal będzie występował, wróc do plików z grą i znów znajdź aplikacje .exe. Teraz wejdź w zakładke zgodność i wybierz "Uruchom w trybie zgodności z Windows 7". Powinno działać. Jeśli mimo tego, gra się wyłącza, podeślij tu swoją specyfikację komputera.

3. -Letinho-

-Letinho- Świeżak

Otrzymane polubienia:
    1
    Zadziałało, dziękuje <3

Kinya lubi to.
Sprawdźmy, czy nie jesteś botem...:
Draft saved Draft deleted

Podziel się ze znajomymi