1. Ten serwis używa plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w waszym urządzeniu końcowym. W każdym momencie możecie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Zaloguj się aby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości oferowanych przez społeczność BabaGra.pl.

Po zalogowaniu możesz zakładać na forum tematy, odpowiadać w istniejących wątkach oraz korzystać z wielu innych opcji!
    Aby zalogować się na tym forum możecie wykorzystać Wasze istniejące konto na FaceBook, Twitter lub Steam.
    Wiadomość ta zniknie po zalogowaniu.

DC Universe Online

Temat w 'DC Universe Online' zaczęty przez Kinya, 2 Lip 2014.

1. Kinya

Kinya TurboGroszka Staff Member

Otrzymane polubienia:
    354
    Z racji tego, że gra ta należy do "rodziny" SOE nie chciałby ktos coś o niej popisać dla nowych graczy?

Ja się kompletnie nie znam na tej grze, a fajnie by było poczytac jakies informacje zwazywszy na to, że posiadacze ALL Access mogą się do niej logować i nie mają żadnych ograniczeń :D

https://www.dcuniverseonline.com/home

2. Bortasz

Bortasz Poszukiwacz wiedzy

Otrzymane polubienia:
    52
    Grałem przez chwile, ale było to dawno. Mogę spisać swoje wrażenia z tego okresu.

3. Ifava

Ifava Młody

Otrzymane polubienia:
    3
    Czy jest jakaś Gildia? Zainstaluje sobie tę gre bo słyszałem o niej wiele dobrego.

4. Kinya

Otrzymane polubienia:
    354
    Pewnie trzeba w grze poszukać bo wszystkie posty o tej grze po polsku, ktore znalazłam sa bardzo stare.

5. Ifava

Ifava Młody

Otrzymane polubienia:
    3
    Tak jak wspomiałem grę zainstalowałem. Gram juz jakies 60 minut i muszę powiedzieć że wciąga :)

6. Ifava

Ifava Młody

Otrzymane polubienia:
    3
    Wstępnie utworzyłem Ligę "eXistenZ Polska" co by zebrać się w kupę :p

7. Ifava

Ifava Młody

Otrzymane polubienia:
    3
    Zmiana nazwy gildi na Pospolite Ruszenie będzie się kojarzyło graczom z przygodami w EQ. Strona konfliktu - Heroes

8. Ifava

Ifava Młody

Otrzymane polubienia:
    3
    Wydaje się że rodacy nie grają w tę grę szkoda. Dotarłem już prawie do end game i muszę przyznać że gra jest kozacka. Dawno juz tak przyjemnie mi sie nie grało w MMO od czasów Conana i pierwszych kroków w EQ2 cięzko było mi się wciągnąć w jakieś MMO. No i proszę znalazło się tyle czasu leżało walało się po dyskach DC Universe Online świetne MMO. Jak do tej pory rozgrywka jest miodzio a max level to 30. Moja ocena w skali od 1 do 10 to wysoka 9. Dlaczego 9 bo jedna sprawa mnie denerwuje poza klimatową muzyką, świetnie podkladanymi głosami, efektami i całą otoczką super bohaterów irytuje mnie brak wysokiej jakości tekstur. Sama opcja zmiany jest ale nie aktywna wszystko przez głupie Playstation 3 oby Playstation 4 zmieniło postać rzeczy.

9. Bortasz

Otrzymane polubienia:
    52
    Myślę, że to trochę moja wina.
    http://babagra.pl/2014/07/pierwsze-kroki-w-dc-universe-online/

Napisz własny artykuł jestem pewien że Kinya chętnie zamieść go na stronie, zwłaszcza jak naświetli grę z innej perspektywy. Moja była raczej negatywna.

10. Ifava

Ifava Młody

Otrzymane polubienia:
    3
    Zależy kto co lubi w Everquesta 2 też mało rodaków gra a nie wiem dlaczego. Przecież to jedna z najlepszych gier MMO panowie od Blizzarda mogli by się czegos nauczyć...

11. Bortasz

Otrzymane polubienia:
    52
    w Everqiesta nie gram z powodu grafiki. Mi ona nie pasuje.
    Ale ja też się wynudziłem szybko w DC uniwerse. Moce są tak naprawdę mało wazne, styl walki się bardziej liczy. Rozróżnienia między Złoczyńcami a Herosami w rozgrywce tak naprawdę niema. Od moje spostrzeżenia. Naświetl z innej perspektywy może ludzie dadzą tej grze szanse.

12. aksi03

aksi03 Świeżak

Otrzymane polubienia:
    0
    czy SC trzeba kupować?

13. Kinya

Otrzymane polubienia:
    354
    Jak nie chcesz nic ze sklepu to nie musisz :)

14. Alishia

Alishia Świeżak

Otrzymane polubienia:
    0
    Mamy Polską Ligę :) Nazywa się Polish Community :) Gram ze znajomymi od 2 lat :) Zapraszam :)

Sprawdźmy, czy nie jesteś botem...:
Draft saved Draft deleted

Podziel się ze znajomymi