1. Ten serwis używa plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w waszym urządzeniu końcowym. W każdym momencie możecie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Zaloguj się aby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości oferowanych przez społeczność BabaGra.pl.

Po zalogowaniu możesz zakładać na forum tematy, odpowiadać w istniejących wątkach oraz korzystać z wielu innych opcji!
    Aby zalogować się na tym forum możecie wykorzystać Wasze istniejące konto na FaceBook, Twitter lub Steam.
    Wiadomość ta zniknie po zalogowaniu.

[MultiSerwer] I Event CrossServerowy na Cobalt

Temat w 'Eventy' zaczęty przez Rachitynowy, 20 Mar 2014.

1. Rachitynowy

Rachitynowy Stary Wyjadacz

Otrzymane polubienia:
    255
    Ok, pierwszy event będzie organizowało PL13. Oto spóźniony i obiecany plan działania.

DATA: 03.04 - dostatecznie odległa by każdy zdążył rozgłosić po swoim outficie i przygotować się jeśli potrzebuje(ja nie potrzebuje :D)

Harmonogram-
    19.30 - zebranie liderów outfitów na ewentualne ostatnie informacje, poukładanie teamspeaka itd
    19.40 - Wszyscy zbierają się na Warpgate(tak naprawde zaczynają się zbierać i pewnie ostatnie niedobitki będą o 20 albo później)
    ~20:00 - Rozpoczynamy pierwszą, bitewną część eventu
    21:45 - kończymy pierwszą "serio" część eventu i przechodzimy do fun eventu
    21.55 - rozpoczynamy wyścig harraserami przez indar. Kto przeżyje ten wygrywa. Nie wiem który warpgate będziemy mieli ale będzie to zawsze przciwny kraniec mapy od warpgate'a :D
    ~22.10 - wszyscy zginęli, można się ciepło żegnać. Liderzy zbierają się na jednym kanale by omówić ten event i wybrać kolejny.

Struktura plutonu:
    Podzielimy pluton dedykowanie na skład lotniczy, skład czołgowy i składy piechoty.
    Skład Pancerny: Kierowany przez jednego z naszych zaprawionych czołgistów. Składać się będzie z formacji dwóch sundererów naprawczych oraz jednego amunicyjnego. Dodatkowo 2 skyguardy do osłony nieba. Reszta to ciężkie czołgi. Sunderery będą transportować piechotę między placówkami dlatego nie potrzebna jest do nich obsługa gunnerów większość czasu.

Skład lotniczy. Jego zadaniem jest osłanianie nas z powietrza. W razie problemów każdy powinien zawrócić do skyguardów pod osłonę plot. Gdy piechota wchodzi na placówke lotnictwo wybija wszystko co stoi im na drodze do celu.

Składy Piechoty: To co zwykle. Strukture ustala składowy i do niego należy balansowanie oddziału i adaptacja do warunków.

Ale: to są założenia, a życie może robić swoje. Trzeba być gotowym na to, żeby opuścić czołgi, latać galaxy, rozbijać się o skały oraz wejść na biolab. Jeśli wejdziemy na placówkę która wymaga przezbrojenia to się przezbrajamy. Ostatnie czego chcemy to wykrwawiająca się piechota, gdy czołgi i samoloty nudzą się pod padem biolaba :D. Elastyczność musi być

Sprzęt dla gości:
    Ponieważ goście są wymieszani z gospodarzami aby zminimalizować braki w sprzęcie to gospodarze ze składu piechoty będą na strumieniach dowódczych proszeni o zespawnowanie nowego sprzętu między placówkami(np po zajęciu placówki "Mamy 2 czołgi do tyłu, załatwcie mi je. Najlepiej AP. Najbliższe miejsce to Kwathee Amp więc wyślijcie tam dwóch ludzi, wysyłam dwóch klientów" "Ok, Wompierz i Skara, lećcie na Kwathee i zespawnujcie dwa czołgi i redeploy spowrotem na sundku"). Nie jest to przyjemne oraz szybkie ale to jedyny sposób by zniwelować braki w sprzęcie. Dzięki temu bariera poziomów będzie niewidoczna przynajmniej na etapie pojazdów mam nadzieje. Wszyscy będą mogli się dobrze bawić

Cel Eventu:
    Event jest podzielony na dwie części.
    "Poważne" granie w którym będziemy walczyć ramie w ramię przepędzając wroga i wykonując cele. Przede wszystkim trzeba się nastawić na dobre walki. Jeśli wróg się wystraszy i ucieknie z placówek gdzie indziej to nie ghostcappujemy dalej tylko gonimy go po całym świecie :D. Unikamy też zwykłego zergowania się na specyficznych placówkach(myślę tu o quatz ridge'u na przykład). Walki mają być eskcytujące w miarę możliwości i w miarę trudne. Placówka na której będzie jeden przeciwnik w spawnie siedzący nie jest naszym celem nieważne jak priorytetowa.

Druga część to fun event na który proponuje wyścig harraserami. Proste i przyjemne. Trasa zależna od warpgate'a ale będzie polegała na przejechaniu przed nosem każdej frakcji. Ponieważ mieliśmy pare wyścigów na które przygotowaliśmy mapki z trasą dlatego jak tylko będzie wiadomo który warpgate mamy wtedy zamieszczę mapę z trasą. Będzie trudna :D . Ważne by wszyscy mogli przyjemnie ginąć więc jakieś trudne tereny muszą być. Naturalnie bez ulepszeń prędkości czy boostów ale z wieżyczkami i w teamach 2osobowych (najlepiej losowych). Dla tych którzy nie będą mieli dość fun eventów są możliwe rajdy galaxy, mega max crushe ale to dopiero gdy będzie starczać czasu i chęci

Komunikacja:
    W pierwszej części wszyscy będą podzieleni na kanały. Dowódcy oraz plutonowy posiadają ustawione whispery do całego plutonu oraz tylko między sobą. Jako, że to jest event zapoznawczy trzeba nieco otworzyć typowo hermetyczne łańcuchy dowodzenia i wysyłać komunikaty ogólne.

To tyle. Przekażcie swoim outfitom albo kopie tej wiadomości albo inną notyfikacje którą uważacie za słuszną. Jeśli są jakieś komentarze lub uwagi, piszcie tutaj lub złapcie mnie na tsie Baby. Pownien tam być codziennie między 19 a 22 oprócz piątku. Przy okazji mam już alty na woodmanie porobiona na przyszłość byleby dojść do beacona i być użyteczny przy kolejnych eventach. Potem zrobie alty na pozostałych serwerach(czyli ceres i PureCommando)

PS: Sorry, że tak późno ale różnie bywa i nie szło się dogadać co do koncepcji. Z jednej strony chcieliśmy zapewnić maksymalny fun, z drugiej dać też coś tym którzy chcą pograć zoorganizowanie i do tego dochodziły inne rzeczy ciągle. Na pierwszy event dlatego pójdziemy według tego scenariusza.

2. Kinya

Kinya TurboGroszka Staff Member

Otrzymane polubienia:
    354
    Chętnych prosimy o wstępne zapisy wraz z przybliżona ilością osób z Waszego outfitu :)

3. KamilPL1

KamilPL1 Znawca

Otrzymane polubienia:
    45
    Your stats goes down - około 5 ludzi :D

4. VintageMan

VintageMan [KAIN]

Otrzymane polubienia:
    104
    Zostaniecie przydzieleni do jednostki EJP.

5. Kinya

Otrzymane polubienia:
    354
    EJP?

KamilPL1 lubi to.
  6. VintageMan

VintageMan [KAIN]

Otrzymane polubienia:
    104
    Ewentualnie Jako Pocisk.

7. KamilPL1

KamilPL1 Znawca

Otrzymane polubienia:
    45
    Ehh juz myślałem ze elitarna jednostka piechurów. A co to znaczy ewentualnie jako pocisk? Co będziemy mieć za zadanie ?

8. Rachitynowy

Otrzymane polubienia:
    255
    Nie wiem o co chodzi :D Jedyne formacje jakie posiadamy to parszywa dwunastka(odchodząca do lamusa zresztą właśnie) , oddział delta(powracająca w chwale po długiej przerwie) , road warrior, pancerniaki i eskadra oraz ew. lewatywa niebios. EJP nie kojarze :D

9. VintageMan

VintageMan [KAIN]

Otrzymane polubienia:
    104
    EJP to moje czyste widzimisię.

10. KamilPL1

KamilPL1 Znawca

Otrzymane polubienia:
    45
    Aha... To po co o tym piszesz?

11. VintageMan

VintageMan [KAIN]

Otrzymane polubienia:
    104
    Żeby ciekawi mieli zajęcie.

Wompierz lubi to.
  12. Rachitynowy

Otrzymane polubienia:
    255
    Bump. To już za tydzień w czwartek. Jak rozumiem spodziewamy się jednego outfitu jako gości? :/

13. KamilPL1

KamilPL1 Znawca

Otrzymane polubienia:
    45
    I to jeszcze w bardzo dużej ilości :D

14. Rachitynowy

Otrzymane polubienia:
    255
    Każdy się liczy. Zresztą to nie jest tak, że celem tego eventu jest tylko zapchać jeden serwer graczami. Osobiście mnie zależy na poznaniu różnych stylów, sposobów oraz poglądów na granie. Można pomyśleć o wielu outfitach jako o wyspach oceanii. Co wyspa to inny zupełnie świat który ledwo się ze sobą komunikuje.

KamilPL1 lubi to.
  15. Kinya

Otrzymane polubienia:
    354
    Spokojnie, znając życie na dwa dni przed dopiero będzie wiadomo co i jak :D

Ostatnio edytowane: 25 Mar 2014
  16. Rachitynowy

Otrzymane polubienia:
    255
    Nie twierdze, że panikuje :p Ale paznokcie już mam poobgryzane do kości :p

Kinya lubi to.
  17. Bocian

Bocian "May the farm be with you"

Otrzymane polubienia:
    108
    Wrzuć kilka razy info na bloga przed eventem to dużo ludzi niezrzeszonych może się pojawić.

18. Kinya

Otrzymane polubienia:
    354
    Taki mam plan :)

19. Bocian

Otrzymane polubienia:
    108
    Zamiast tego wyścigu mam dużo lepszy pomysł. Tylko najpierw zanim napiszę to muszę rozkminić jak to zrobić.

20. BlackJDragon

BlackJDragon Poszukiwacz wiedzy

Otrzymane polubienia:
    38
    powiedz jaki pomysł, a coś się wymyśli :)

21. VintageMan

VintageMan [KAIN]

Otrzymane polubienia:
    104
    Destruction Derby z pomysłu BJD?

22. Bocian

Otrzymane polubienia:
    108
    Walka na noże na kilku galaxy zawieszonych nad warpgate'm. :)

Coś takiego:

Ostatnio edytowane: 27 Mar 2014
  23. BlackJDragon

BlackJDragon Poszukiwacz wiedzy

Otrzymane polubienia:
    38
    czemu nie. Kiedyś na jednym robiliśmy to było trochę komplikacji z randomami. Trzeba tylko wylecieć poza warpgate to nie będą wtedy próbowali taranować

24. DreDpl

DreDpl [POL] Sentinels of Conglomerate

Otrzymane polubienia:
    119
    Siemanko,
    Sentinelsi oczywiście również się pojawią, jednak nie mogę napisać w jakiej ilości gdyż mało kto się wypowiedział na naszym forum w odpowiednim temacie. Dzisiaj mamy comiesięczne manewry więc kolejny raz przypomnę wszystkim z outfitu. Do zobaczenia w czwartek.

Kinya lubi to.
  25. funkykovalPL

funkykovalPL Ciagle wracam...

Otrzymane polubienia:
    119
    Od dzisiaj zaczynamy mocną promocję tego wydarzenia w outficie, jednak najprawdopodobniej będziemy potrzebowali Waszego wsparcia. Jeśli macie konto na reddicie lub fejsie, fajnie by było gdybyście napisali coś od siebie po tymi tematami (http://on.fb.me/1gTo8iq (facebook) oraz http://bit.ly/1jPpjS4 (reddit)). Coś co mogłoby naszych graczy zachęcić i udowodnić, że jednak ten kontakt międzyoutfitowy istnieje. Oczywiście nic na siłę, ale i tak dzięki tym, co się na to zdecydują.

Pozdrawiam,
    funkykovalPL

Ostatnio edytowane: 31 Mar 2014
Sprawdźmy, czy nie jesteś botem...:
Draft saved Draft deleted

Podziel się ze znajomymi