Legends Of Norrath

Każdy gracz w Everquest 1 lub Everquest 2, dostaje co miesiąc darmowe Booster Packi z Legends of Norrath. Oczywiście w Booster Packach znajdują się głównie kary, ale jeśli ktoś ma szczęście to może dostać Loot Kartę i wymienić ja na przedmiot w grze (armor, mounty, dom, obrazy, itd.). Wszystkie Loot Karty można obejrzeć na oficjalnej stronie Legends of Norrath, pozwoli nam to również zdecydować, ewentualnie z którego karcianego dodatku chcemy Booster Packi by mieć szansę na dostanie określonej rzeczy.

Od dnia 4.12.2012 należy co miesiąc zalogować się do Legends of Norrath aby otrzymać darmowe booster packi. Jeśli nie otworzymy tych booster packów do końca danego miesiąca, to przepadają. Więc należy się zalogować i od razu je otworzyć…

Mam nadzieję, że ten przewodnik „Krok po Kroku” pozwoli nowym graczom na korzystanie z opcji darmowych Booster Pack’ów.

Aby dostać się do Legends Of Norrath, wybieramy tę opcje z Menu EQ2 będąc zalogowanym w grze:

Pojawia nam się Menu Główne na którym wybieramy Enter Game:

Po wejściu otrzymamy informacje o Booster Packach, które otrzymaliśmy.

Po zamknięciu wszelkich okienek z informacjami, znajdziemy się w Menu głównym karcianki, z którego to wybieramy Collections:

Po wybraniu tej opcji znajdziemy się na Kartach na których mamy Booster Packi, jednakże nie te darmowe, ale zakupione przez nas lub też otrzymane w dawnych czasach od SoE za zakup dodatków.

Przerzucając kartę książki znajdziemy się w miejscu, gdzie powinny się znaleźć nasze darmowe Booster Packi, które nazwane są Choose a Pack. Dzięki nim mamy możliwość wyboru, z którego konkretnie dodatku chcemy Booster Packi. Tak jak wspominałam, związane jest to ściśle z określonymi Loot Kartami, wiec warto wpierw obejrzeć co ewentualnie mamy szanse dostać z danego dodatku Karcianki. Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na karty dostaniemy opcję Redeem, która pozwoli nam na dokonanie wyboru.

Pojawi nam się osobne okno na którym znów wybieramy przycisk Redeem (no chyba, że ktoś chce poczytać Regulamin).

Następnie zobaczymy kolejne okno, na którym to naciskamy przycisk Choose:

W tym momencie zobaczymy listę wszystkich dodatków Karcianki. Zaznaczamy jeden wybrany przez nas i klikamy przycisk „Choose”:

Kolejne okno informuje nas jaki konkretnie dodatek wybraliśmy i jeśli jesteśmy tego pewni to klikamy Redeem. W tym momencie istnieje jeszcze szansa na zmianę Booster Packa, wystarczy kliknąć Choose i znów ujrzymy listę wszystkich dodatków Karcianki.

Po kliknięciu Redeem, pojawi nam się okno pokazujące numer transakcji oraz naszego Booster Pack’a.

Zamykamy je i znajdujemy się znów w naszej Księdze Kart na stronie z Booster Packami. Ponownie klikamy na strzałkę po prawej stronie i powtarzamy operację z Choose a Pack, aż wymienimy wszystkie na Booster Packi.

Jeśli już wymieniliśmy wszystkie lub część, to możemy kliknąć prawym przyciskiem myszy na naszych Booster Packach i wybrać opcję Open. Ja osobiście otwieram wszystkie Booster Packi na raz, czyli „Open 5 packs” w tym wypadku.

Pojawi się nam kolejne okno, w którym wybieramy grę w jakiej mają się pojawić ewentualne Loot Karty. Są one bowiem rożne dla Everquest 1 i 2. Można tez sobie zaznaczyć opcję aby nie pokazało nam kart (wszystkich), które dostaliśmy wraz z Booster Packami. Będzie ich sporo i czasem ciężko wypatrzeć to co nas najbardziej interesuje, czyli Loot Karty 🙂

Oczywiście, jeśli ktoś jest zainteresowany Kartami, czy też chce popatrzeć na same Karty to proszę bardzo. Jeśli chodzi o mnie, to rozwijam górne menu „Jump to…” i wybieram opcję Redeemable Items, czyli idę bezpośrednio na strony, gdzie znajdują się Loot Karty jakie dostaliśmy.

No i dalej wszystko zależy od waszego szczęścia. Jeśli będziecie mieć takiego pecha jak ja ostatnio, to strona będzie pusta. Ale jeżeli widzicie tam jakieś karty, to znaczy że szczęście wam sprzyjało. Aby móc używać przedmiotów w grze, wystarczy kliknąć na karcie prawym przyciskiem myszki i wybrać Redeem. Karty zostaną przerzucone do gry którą wybraliście. Wystarczy wtedy w grze wpisac /claim i w zakładce „Legends of Norrath” zobaczymy nasze rzeczy z Loot Kart.

W samej karciance, karty które „zużyliśmy” znajdziemy w Redeemed Items.

No to życzę powodzenia 😀