Na czwartek (5.02 – najprawdopodobniej późnym wieczorem) developerzy H1Z1 zapowiedzieli dużą aktualizację gry oraz całkowity reset serwerów oraz wykasowanie wszystkich postaci.

Oto czego dokładnie mogą spodziewać się gracze na tą chwilę:

Jutro, jako część naszej normalnej aktualizacji gry, będziemy całkowicie resetować serwery. Co to oznacza? Pomyślcie o tym jak o przywróceniu ustawień fabrycznych. Wykasujemy wszystkie zbudowane przez graczy struktury, umieszczone pojazdy i wszystko inne. Mamy również zamiar wykasować wszystkie postacie[…], więc trzeba je będzie stworzyć od nowa.

To co nie zniknie to przedmioty przypisane do Waszego konta, czyli takie przedmioty jak skrzynie i klucze do nich. Wszystkie artykuły kosmetyczne (skórki), które można znaleźć w skrzyniach oraz wygrać zz Battle Royale będą bezpieczne. Rzeczy, które nie będą bezpieczne to te znajdujące się na Waszej postaci lub schowane przez Was w świecie.

Dla osób, które nabyły pakiety Premium lub ulepszyli podstawowe do tej wersji, damy 3 bilety na zrzuty samolotowe. Jeśli macie 3 lub więcej biletów, to nowe nie zostaną Wam przyznane. To nie będzie się działo w tym samym czasie co wipe serwera, ale w ciągu kilku kolejnych dni.

Pełne czyszczenie serwerów jest częścią wczesnego dostępu i to nie będzie ostatnie. Pomagają one ulepszyć grę w bardzo istotny sposób. Dziękujemy za wsparcie H1Z1, bo gra zmieniła się bardzo dzięki współpracy z Wami.

Jutro zobaczycie listę pełnych zmian oraz podamy dokładna godzinę kiedy serwery zostaną wyłączone.

Całe notki znajdziecie na forum.

Poprzedni artykułZaskakująca broń w H1Z1…
Następny artykułCisza jak makiem zasiał…
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Lowell

„Na tą chwilę wiadomo, iż ta aktualizacja nie wprowadzi ograniczeń dotyczących ilości zakładanych postaci na jednym serwerze…”

Info z patch notest 2/5: Limited players to one character per server.

Lowell

Tak, wiem. Patch notes pojawiły się na reddicie nad ranem. Swoją drogą zmiany „na papierze” wyglądają bardzo OK. No i wipe się przyda.