Ile razy logując się do H1Z1: King of the Kill mieliście wrażenie, że to będzie dla Was dobry dzień i rzeczywiście tak się stało, bo znaleźliście się wśród najlepszych graczy w danym meczu?

Jeśli jesteście aż tak dobrzy jak myślicie, to od teraz dzięki systemowi Bounty możecie obstawić swój wynik używając w tym celu Koron, Czaszek oraz Kredytów.

O tym jakie zmiany i nowości trafiły do H1Z1: King of the Kill 20 września

System Bounty jest na razie dostępny tylko dla graczy wybierających rozgrywki solo, ale być może zmieni się to w przyszłości. Zgodnie ze słowami producenta tej gry, Chrisa Wynna, aktualna wersja tego systemu to dopiero początek i ma on w przyszłości zostać jeszcze bardziej rozbudowany przez DayBreak Games Company.

No więc w jaki sposób możecie obstawić swój wynik?

Będąc jeszcze w Fort Destiny i pod warunkiem, że znajduje się w nim co najmniej 30 innych graczy, musicie uruchomić menu Bounty (domyślny klawisz to Esc).

20160926h1z1-kotk_bounty-1

Do wyboru będziecie mieć jedną z trzech walut:

  • Kredyty (brązowe) – Kredyty są nową walutą w grze, która zarabia się osiągając dobre wyniki w meczach SOLO, bez względu na to czy obstawiło się swój wynik w systemie Bounty. Walutę ta można użyć w systemie Bounty, ale można uzbierać jej maksymalnie na obstawienie tylko trzech meczy, więc należy mieć na uwadze jej balans, tak aby nie przekroczyć górnej granicy i jej nie tracić.
  • Czaszki (srebrne) – Czaszki są nową waluta w grze, którą zarabia się TYLKO poprzez wygranie/ zajęcie wysokiego miejsca w meczu, gdy obstawiło się swój wynik, czyli korzystając z systemu Bounty (Back Your Game).
  • Korony (złote) – Nie należy je mylić z koronami uzyskanymi za wygranie meczu. Korony są nową wirtualną walutą, uzyskaną – na tą chwilę, poprzez wymianę z DayBreak Cash. (W przyszłości pewnie trzeba będzie zakupić – Kinya)

Na tym samym ekranie zobaczycie także jak dużą wypłatę otrzymacie w przypadku jeśli uda się Wam zająć wymagane miejsca. Wartość ta może się różnić, bo zależna jest od ilości osób uczestniczących w meczu oraz osób obstawiających swoje miejsce. Na pulę nagród przypada określona ilość czaszek – im więcej osób w danym meczu obstawi swój wynik, tym mniejszą nagrodę otrzymacie.

H1Z1: King of the Kill wprowadza nową walutę

W zależności od tego jak dobrze wypadniecie w danym meczu, otrzymacie nagrodę w postaci Czaszek, które można wykorzystać na dwa sposoby:

  • Bounty System – można nimi obstawić swój wynik w kolejnych meczach;
  • Nagrody z MarketPlace – z głównego menu gry można wybrać MarketPlace, a następnie kategorię Rewards. W zakładce tej znajdziecie różne nagrody do zakupienia za Czaszki, które będą sezonowo zmieniane.

20160926h1z1-kotk_bounty-3

No i jak Wam się podoba ten system? Skorzystaliście już z niego? Ile Czaszek udało się Wam wygrać?