Największym oraz najwspanialszym miastem na wyspie Vvardenfell było Vivec – a raczej jest i będzie, bo przecież akcja The Elder Scrolls Online dzieje się kilkaset lat przed znanym wszystkim fanom serii TES: Morrowind.

W czasie gdy rozgrywa się akcja Elder Scrolls Online: Morrowind, Vivec nadal budowane przez żyjącego boga-poetę, który nazwał je po sobie. I właśnie to miasto jest tematem krótkiego filmiku studia ZeniMax, w którym narratorką jest z pewnością jedna z najznamienitszych zabójczyń bractwa Morag Tong – Naryu Virian.

Ogólnie to jest ona zachwycona wielkością oraz rozmachem tego miejsca, bo przecież każdy asasyn wie, że im więcej ludzi, tym łatwiej się im ukryć. Jest jednak coś, co ją lekko irytuje i zastanawia – dlaczego Vivec kazał zbudować miasto pod wielką lewitującą skałą?

Obejrzyjcie sami najnowszy zwiastun i powiedzcie, jak się Wam podoba to co widzicie.

A z racji tego, że największe portale informacyjnych dostały pozwolenie na opublikowanie informacji z testów czerwcowego rozszerzenia do gry – Morrowind, to w sieci pojawiło się mnóstwo filmików prezentujących rozgrywkę. Oto kilka z nich: