Małe co nieco o mnie…

Kim jestem i jakimi postaciami gram? Życie jest tajemnicą, natomiast gry są moją małą przyjemnością…

Prócz gier, możecie także znaleźć mnie na FB: http://www.facebook.com/Babagrapl

Kinya to moja pierwsza postać w pierwszej grze MMO z jaka miałam styczność – Everquest 2. Obecnie postać ta ma level 95 i jest rozważną i romantyczną mistyczką próbująca opiekować się wszystkimi zagubionymi duszyczkami w EQ2, będąc jednocześnie liderem RRC Raiders.

kinya1

Inne alty w Everquest 2 to:

  • Nayati – coercer
  • Lareina – inkwizytor
  • Erissei – nowo upieczony warden, a wcześniej furka brawurka 😉
  • Xanthippe – dirge i do tego niespełniona dekoratorka wnętrz… Namiętnie próbuje dokończyć dekorowanie Guild Hall’a Pospolitego Ruszenia, i o ile udało się jej to z pierwszym, to teraz ciągle brakuje jej czasu 🙁
  • oraz cała armia innych altów, głównie crafterów 🙂

Od niedawna pogrywam w Planetside 2. Kinya w tej grze to prawie wykwalifikowany zabójczy inżynier i oczywiście z jedynej właściwej frakcji – Vanu!

O ile Kinya z serwera Miller przez długi czas była moją główną postacią, to od niedawna mam postacie również na serwerze Cobalt. Oczywiście moja główna postać to VS – Kinia, ale mam również postać NC (Kinnya) oraz TR (Lareina).

kinia_cobalt

Sama się dziwię, że gram w strzelankę, bo to naprawdę nie był mój typ gier. Ale jakoś tak wyszło i od czasu do czasu mam ochotę się zalogować i kogoś ustrzelić. Muszę powiedzieć, iż zabijanie żołnierzy TR i NC pomaga mi w rozładowaniu nerwów 😉

A prócz tego jest jeszcze taktyczna Aurin, stażystka we flocie Asgard Armada w Star Trek Online

Star Trek to tak naprawdę moja wielka miłość filmowa. Ci co mnie znają, doskonale o tym wiedzą. Mamy w domu na dysku wszystkie seriale i filmy Star Treka, a Star Trek: Voyager chyba znam na pamięć.

To są moje trzy główne postacie i gry MMO.

Prócz tego czasami pogrywam także w inne gry:

Vanguard: Saga of Heroes

Gra ta zauroczyła mnie swoją grafiką, wymagającym craftem, dyplomacją oraz tym, że tam naprawdę trzeba się napracować by ubić nawet pojedynczego moba.

 – Defiance

 The Elder Scrolls Online