Generation Zero doczekało się już drugiej dużej aktualizacji w tym roku, która to dodała zupełnie nowy system rozgrywki.

Śmiercionośne maszyny FNIX dostosowały się do zmian i – niestety – nauczyły nowych sztuczek, wliczając w to budowę wypełnionych pułapkami baz w regionie Leśnym. Aktualizacja Base Assault dodała nowy tryb umożliwiający nam atakowanie proceduralnie generowanych baz FNIX-a.

Co ciekawe, to trudność, rozmiar oraz wygląd baz FNIX-a będzie się zmieniać i podobnie jak w przypadku Rywali, zależeć będzie od poziomu zagrożenia w danym regionie. Atak na bazy maszyn nie będzie łatwy. Przyjdzie nam się zmierzyć z wieżyczkami, mianami i przybywającymi posiłkami wroga.

Jeśli jednak uda nam się pokonać przeciwnika i zniszczyć ich bazę, to w nagrodę otrzymamy Tokeny Dowódcy, dzięki którym będziemy mogli odblokować kolejne miejsca, gdzie możemy zbudować bazy. Dotychczas naszą bazę mogliśmy budować tylko w jednym miejscu, ale twórcy dodali aż siedem nowych lokacji!

Ponadto ulepszono wygląd regionu Moczarów, dodano więc szczegółów, narracji oraz zupełnie nowych lokacji do odkrycia. Znajdziemy tam także dwie nowe misje poboczne związane z kolekcją Matrioszki, która dodana została na początku roku.

Do końca czerwca fani Generation Zero mogą spodziewać się także dodania nowych punktów kontrolnych, możliwości zmiany ustawień w drzewkach umiejętności, tygodniowych zadań oraz ulepszenie kolejnych regionów.

Poprzedni artykułNew World za darmo wraz z prezentami!
Następny artykułElder Scrolls Online zabierze nas na High Isle i pozwoli grać w karty
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
AniolD

Namawiała namawiała i namowiła 😛
Gierka faktycznie klimatyczna…grajac pojedynczo az sie czuje osaczenie przez roboty. Traz dobic do momentu gdzie bedzie mozna razem pograc