Gdy rozpoczynamy swoje przygody w grach MMO jednym z pierwszych wyborów przed jakim stajemy jest wybór frakcji jaką będziemy grać.

Jeśli chodzi o gildie, to albo szukamy takowych już po zalogowaniu do gry, lub też z góry wiemy do jakiej będziemy należeć i dlaczego.

I właśnie z tą tematyką związany jest dzisiejszy konkurs, gdzie do wygrania jest 2 x [APEX]. Czym jest Apex? Pomyślcie o tym jak o Krono z gier DBG, czy Plex z Eve Online. Jest to przedmiot, który po użyciu ładuje Wasze konto ArcheAge kredytami w wysokości 1250. Aby opłacić Patrona, czyli subskrypcję na 30 dni, potrzeba 2400 kredytów i dlatego właśnie rozdaję 2 sztuki tego magicznego przedmiotu. I uwaga: APEX jest do odebrania TYLKO na amerykańskim serwerze Aranzeb!

Wasze zadanie jest proste: w komentarzu poniżej napiszcie dlaczego Wasza frakcja, wybrany serwer lub gildia jest najlepsza. Co ja wyróżnia spośród innych.

Żeby nie było jednak zbyt łatwo, oto kilka zasad:

  • 10 wyrazów (tak, dokładnie 10 – nie 9 i nie 11, musi być 10).
  • Nie wolno używać wulgaryzmów.
  • Dozwolona jest proza i poezja, byleby tekst cechowała finezja.
  • Dozwolony jest tylko jeden wpis konkursowy (zdanie, wiersz) na jednego uczestnika.
  • Jeśli oprócz tekstu konkursowego, chcecie także zamieścić komentarz, to upewnijcie się, że wpis konkursowy rozpoczniecie słowem KONKURS, a skończycie słowem KONIEC tak abym wiedziała, którą część wypowiedzi wziąć pod uwagę – oba te słowa nie są wliczane do ogólnej ilości wyrazów. Jeśli zamieszczacie sam wpis konkursowy, to możecie pominąć te wyrazy.
  • Można zamieścić link do ilustracji z napisanym tekstem konkursowym – w tym przypadku nie potrzeba wpisywać słów KONKURS i KONIEC.
  • Komentarzy nie można edytować więc się nie pomylcie 😀
  • Nie denerwujcie się, jeśli Wasze komentarze nie będą się pojawiać – osoby komentujące na blogu po raz pierwszy, muszą wpierw zostać przeze mnie zaakceptowane (wiecie – spam…)

Czas macie do wtorku 28 lipca do godziny 22.00.

Zwycięzca zostanie przeze mnie powiadomiony w komentarzu i będzie musiał mi podać nazwę swojej postaci na Aranzeb, oraz wysłać do mnie maila z tej postaci (Kinya), tak abym w odpowiedzi mogła załączyć nagrodę. Zwycięzca ma 7 dni na zgłoszenie się po nagrodę.

Podobny konkurs organizowałam jakiś czas temu dla graczy PlanetSide 2, więc może znajdziecie tam odrobinę inspiracji.

No to do dzieła Panie i Panowie 😀

20141001_Archeage_trade_run_CL