Po prawie dwóch latach od premiery ArcheAge, do gry w końcu wprowadzono podział harmonogramu eventów na dwa regiony: europejski i amerykański, oraz kilka innych zmian.

Zacznijmy od tego, że wczorajsza aktualizacja gry, po raz kolejny wprowadziła na serwery Live problematyczne kolejkowanie oraz koreańskie wersje niektórych umiejętności klasowych (Triple Slash, Endless Arrows, Rapid Strikes, Mana Stars). I wygląda na to, że ekipe ArcheAge w końcu udało się osiągnąć zamierzony cel, gdyż spora ilość graczy jest zachwycona tą zmianą. Niestety, na tą chwilę nie ma możliwości wyłączyć funkcji kolejkowania umiejetności, ale jest to coś nad czym pracuje ekipa Triona.

Oprócz tego do gry trafiły dwa nowe eventy:

 • Złap tokeny na wyspie Mirage
  • Po 10 minutach od zalogowania gracz otrzyma specjalna wędkę, na którą będzie mógł łapac tokeny na wyspie. Za 25 tokenów można otrzymać jedną z nagród: Lunarite, Point Fragment, Merit Badge, Warrior’s Medal, Mysterious Garden Powder, Regrade Charm lub super rzadką nagrodę Full Kit: Tidal Bungalow.
 • Nowi wrogowie na Mistmerrow
  • Do gry powrócił zamaskowany Daru, który oferuje dwa nowe questy na zabicie wrogów w Mistmerrow: bossa Kaduum oraz małych Czerwonych Smoków, które to pojawiają się po zabiciu tegoż bossa. W zamian gracze mogą otrzymać Merit Badge, Honor oraz Brave hero Tokeny, które to mogą zostać wymienione na Duun’s Blessing lub Bound Serendipity Stone.

Dobrej zabawy!

archeage-blog10

6 KOMENTARZE

 1. Event na Mirage został już wyłączony. Jedni twierdzą, że to przez możliwość stworzenia nowego konta i łapania nagród na pierwszym levelu. Inni uważają, że coś musiało być nie w porządku, że nagle każdy zdobywał średnio 10 skrzynek na ~40-50 rzutów wędką gdy miały być one ekskluzywną nagrodą. Ja uważam, że po prostu Trino był przerażony dropem z skrzynek bo kto by pomyślał, że itemy P2W jak Bound Superior Regrade Charmy mogą nagle zacząć dropić z in-game eventu! Przecież to nie do pomyślenia, P2W powinno być w Item Shopie, a nie w in-game eventach… Oh wait. :v

    • a fakt bo BDO jest jedynym P2W 🙂 pewnie
     pomijajac ten aspekt gra jest naprawde swietna i dla osob lubiacych cale godziny spedzac na grindzie a znam pare takich jak i dla tych ktorym nie stoi na przeszkodzie ujemna karma bawiac sie w pvp
     ale co ja sie tam znam przeciez trzeba zminusowac gre ktora sie zna tylko z postwo XD

     • grałem na japońskim serwie bro więc znam grę, i już wtedy wiedziałem że będzie słaba, ok fajnie się walczy i na tym koniec.

Comments are closed.