Od kilku dni słyszę tylko o tym, że zbliża się premiera XCOM 2 i jak bardzo jest ona wyczekiwana. Znaczy jest wyczekiwana u nas w domu, jak i wśród moich znajomych.

Jest to niby gra strategiczna, więc powinna być na celowniku moich zainteresowań… ale nie jest. Jakoś nie przemawia do mnie ta gra. A co Wy o niej myślicie?

 

Moja uwagę natomiast przyciągnęła gra Eastshade, która oferuje unikalne doświadczenia. Gracz wcieli się w postać wędrownego malarza. który zwiedzając świat będzie też rozwiązywać różnego rodzaju zagadki. I nie – nie jest to symulator spacerowania, bo gra ta oferować będzie mnóstwo możliwości w tym rzemiosło oraz rozwój postaci.

 

Kolejną pozycja na mojej liście „kiedyś będę mieć” zajmuje najnowsza produkcja studia Microids: „Agatha Christie – The ABC Murders„. Ja po prostu nie mogę się oprzeć tym wąsom, no i uwielbiam kryminały rej autorki 😀

 

Survivale cieszą się olbrzymią popularnością, więc nie dziwcie się, że zaprezentuję kolejny tytuł z tego gatunku – „The Solus Project„, który zadebiutuje na Steam juz 18 lutego. Tym razem jednak jest to gra single-player w klimacie sci-fi, gdzie gracze będą mieć do rozwiązania ponad 150 zagadek. Tytuł ten może szczególnie zainteresować osoby, które zdecydowały się na zakup gogli VR.

 

No, to tyle jeśli chodzi o gry, które przykuły moją uwagę w ostatnim czasie. A jakie tytuły Was zainteresowały?