Marzec to miesiąc premier wielkich gier: Far Cry Primal, Black Desert Online, czy też The Division.

Ale o nich już wiemy, więc przejrzałam sobie dzisiaj listę premier zapowiedzianych na kolejne miesiące, aby zobaczyć czy znajdę coś równie ciekawego.

Zacznijmy od Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter, gdzie z opisu wynika że będzie to połączenie przygodówki, eksploracji, gry akcji oraz śledztw. Na graczy czekać będzie pięć zróżnicowanych i pełnych zawiłości zagadek, w których nasi bohaterowie stawią czoła mrocznym sekretom rodzinnym oraz przedstawicielom tajemniczego kultu. Nie wiem jak Wy, ale ja naprawdę lubię opowieści o Sherlocku Holmsie – wychowałam się na nich, więc obserwuję ten tytuł z duzym zaciekawieniem. Premiera przewidziana została na 27 maja.

Studio Cyan, twórcy Myst, opublikowała zwiastun ich najnowszej gry przygodowej z elementami logicznymi – Obduction. Gra opowiada historię bohatera, który znalazł tajemniczy artefakt i został przez niego przeniesiony do nieznanego świata. Ważnym elementem tej gry ma być odkrywanie świata oraz rządzących w nim praw, aby rozwiązać napotkane zagadki logiczne. Premiera przewidziana została na czerwiec 2016.

Zwiastun wygląda naprawdę rewelacyjnie…

No Man’s Sky – nie wiem czy potrzeba opisywać tę przygodową grę akcji, osadzoną w klimatach sci-fi, która tworzona jest studio Hello Games. Wielki proceduralnie generowany świat, na którego zwiedzenie potrzeba będzie kilkuset ziemskich lat (!!), miliardy planet, które gracze będą mogli nazywać wraz z odkrytymi na nich stworzeniami, a każda z nich różnić się będzie atmosferą, fauną i florą. Dla kogoś, kto uwielbia klimaty sci-fi i eksplorację, jest to z pewnością wymarzony tytuł. Premiera zapowiedziana została na 22 czerwiec – prawie moje urodziny (hint hint!).

No i na koniec tytuł, który ukazać ma się latem 2016, ale zapowiada się na tyle ciekawie i oryginalnie iż z nieniecierpliwiona oczekuję kolejnych zwiastunów – The Technomancer. Gra, która utrzymana jest w stylistyce cyberpunkowej z elementami RPG, gdzie technologia łączy się z magią, a frakcje toczą ze sobą walkę o wodę… Magia i technologia w jednym – mi to wystarcza 😀

 

A na jakie tytuły Wy ostatnio zwróciliście uwagę?

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
JemVanusy

Ten no man’s sky kusi w całej rozciągłości. Aż jestem ciekaw jak to finalnie bedzie wyglądało, szczególnie dla tych którzy będą to grać wiele, wiele lat. Poszukiwanie idealnego, jednego mmo ciągle trwa.

Marek Szubert

… prawie moje urodziny (hint hint!) … Jeśli przyjmiesz moje zaproszenie od znajomych na steam`ie (F3lis) spodziewaj się prezentu 🙂

Kinya

Ach się zastanawiałam kto mi wysłał zaproszenie i przyjełam bo zobaczyłam ze gracz PlanetSide 2, więc muszę go w jakiś sposób znać. I to było zanim zobaczyłam ten komentarz 😀
I zrobiłam to bezinteresownie, więc bez prezentów proszę 🙂

Marek Szubert

Za późno. Wysłałem zanim przeczytałem ten komentarz 😉

Kinya

Jaaasne… Dzięki serdeczne jeszcze raz! 😀