Od wczoraj wieczorem posiadacze pakietów Traiblaizer mogą logować się do Landmarka i zajmować miejsca na swoje wymarzone działki. Jeśli chodzi o cała resztę fanów tej gry, to oficjalna premiera tej gry zaplanowana została na dzień jutrzejszy, czyli piątek, 10 czerwca.

https://www.youtube.com/watch?v=D6KHxZxvFGg

 

Ostatnia duża aktualizacja Landmarka przed premierą wprowadziła do gry wiele poprawek błędów, ulepszone opisy tekstur z podziałem na architekturę oraz tekstury terenowe, które mogą się mieszać. Dodatkowo dodano kilka brakujących przepisów na broń oraz nowe efekty pasywne na niektórych elementach pancerza. Miłośników tworzenia instancji i opowieści z pewnością ucieszy informacja o dwóch nowych rekwizytach związanych z tą funkcją: obrażenia oraz fokus.

Gracze będą mogli także skorzystać z nowej funkcji zmiany wyglądu postaci, dzięki specjalnemu fotelowi – Crimson Parlor, który może zostać zbudowany na własnej działce lub też można z niego skorzystać na iglicy (spire). Fotel ten pozwala zmienić praktycznie wszystkie elementy wyglądu postaci za niewielką opłatą w lumenach.

landmark_crimson-parlor-2

Premiera tej gry oznacza także, że wszyscy gracze, którzy otrzymali klucze dostępu do beta testów od osób posiadających pakiet Trailblaizer, stracą tą możliwość i będą musieli zakupić tą grę. Jeśli o mnie chodzi, to raczej nie będę jej kupować.

Dla przypomnienia – pomimo że od momentu ogłoszenia Landmarka w 2013 roku, miał być on tytułem Free-to-Play, to studio DayBreak Games podjęło w ostatnim czasie decyzję zmianie modelu biznesowego tej gry. Tytuł ten będzie można kupić od jutra na Steam w cenie 9.99$. Co ciekawe, ostatnie recenzje Landmarka na Steam są bardzo negatywne – 0 z 65 komentarzy pozytywnych!

 

To kto z Was planuje zajrzeć do Landmarka?