Ufff, możemy odetchnąć z ulgą. Także w Europie, zagramy w przyszłym roku w Blue Protocol – prześlicznie wyglądające MMO od Bandai Namco.

I o ile japońscy fani zagrają już wiosną 2023 roku, to my poczekać będziemy musieli na premierę do drugiej połowy przyszłego roku. Jestem jednak przekonana, że uczynimy to z radością i cierpliwością… 🙂

Blue Protocol zabierze nas w heroiczną podróż przez Regnas, świat balansujący na krawędzi zniszczenia po tysiącleciach konfliktów i nadużywania technologii. Tylko dzięki współpracy uda nam się okiełznać tajemnicze światło zwane Flux, które pomoże nam pokonać potężnych wrogów.

Do wyboru będziemy mieli jedną z pięciu klas: wytrzymałego Blade Wardena, walecznego Twin Strikera, wszechstronnego Strider, uniwersalnego Spell Weavera lub zadającego obrażenia Foe Breakera. Do tego do pomocy otrzymamy potężne mistyczne stworzenia, które pomogą  nam w walce o ocalenie świata.

Blue Protocol wydany zostanie przez Amazon Games w modelu biznesowym free-to-play na PC, Xbox i PlayStation 5. Zamknięte beta testy ruszą już na początku przyszłego roku, a zgłosić się do nich możecie na oficjalnej stronie gry.

Czekacie?

Poprzedni artykułNew World z nowymi serwerami i darmowymi skórkami do zgarnięcia
Następny artykułSzykujmy się do walki – Remnant 2 zapowiedziane