Za dwa tygodnie, a konkretnie to 21 lutego Landmark, zakończy swój jakże krótki żywot, więc jeśli chcecie po raz ostatni zalogować się do tej gry, to zostało Wam niewiele czasu.

Przeglądając fora natknęłam się na pożegnalny film stworzony przez jednego z graczy i powiem Wam szczerze, że aż mi żal tych wszystkich niesamowitych kreacji stworzonych przez graczy Landmarka.

Myślę, że gdyby gra ta powstała jako niezależny tytuł, w żaden sposób nie związany z EverQuest Next, to miałaby szansę odnieść sukces. Niestety, drama wokół anulowanego EverQuest Next, do tego olbrzymie problemy z optymalizacją tej gry (co jest winą silnika Forgelight, ale DBG się do tego nie przyzna), a co za tym idzie znikoma ilość graczy, z pewnością przyczyniły się podjęcia decyzji o zamknięciu serwerów.

Szkoda, bo trzeba powiedzieć jedno – Landmark był wspaniałym tytułem, dla osób kreatywnych i lubiących coś tworzyć. Obejrzyjcie zresztą poniższy filmik i sami powiedzcie, czy jakikolwiek inny obecny na rynku tytuł, oferuje aż takie możliwości?

4 KOMENTARZE

  1. cóż, dziwić się nie ma co. DBG chyba już nie ma nowych gier i stara się okroić całą swoją bazę do H1Z1…

Comments are closed.