Tak, wiem, że taka gra istnieje. Wiem, że tworzy ją studio XLGames i gra miała już swoja premierę w Korei oraz jest w trakcie beta testów w Rosji. Wiem nawet, że firma Trion, która stworzyła Rift oraz Defiance, będzie wydawcą ArcheAge w USA i Europie.

ArcheAge mapaObejrzałam wiele filmów promujących tą grę oraz nagranych w trakcie beta testów. Owszem gra wygląda pięknie, ale jakoś mnie nie powaliła swoim wyglądem. Gracze mogą budować w niej domy oraz zamki, statki, hodować zwierzęta, w tym własne mounty. Połowa świata to otwarte PvP, gdzie można atakować zamki należące do innych graczy. W grze można walczyć będąc na mouncie, a nawet prowadzić bitwy morskie. Jest tego mnóstwo, ale nadal nie umiem wymienić chociaż jednej rzeczy, która wzbudziła by mój zachwyt tą produkcją…

httpv://www.youtube.com/watch?v=v0btZdRdg9c

Jakaś podpowiedź co Wam się podoba w tej grze i zwróciło Waszą uwagę, czy też jesteście tak samo obojętnie nastawieni do ArcheAge, jak i ja?

httpv://www.youtube.com/watch?v=xHBtPEnhqWA

Poprzedni artykuł[STO] Mirror Universe i zapowiedź sezonu 9
Następny artykuł[ESO] Moje myśli nieuczesane o Tamriel
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Aranisus

Gram na rosyjskiej becie i mogę powiedzieć, że ta gra jest połączeniem RIFT’a (3drzewka skilli), L2 (cała śmietanka PvP) i kilku własnych innowacyjnych rozwiązań.

Trochę więcej jak 50%, wydaje mi się, że bliżej 75%.

Gra jest nastawiona na PvP, może dlatego Cię nie interesuje. W trakcie walki morskiej może wyskoczyć Kraken. Budujesz zamek, gdzie Ci się podoba i bronisz go (i opłacasz, a ceny są kosmiczne). Mnie właśnie brak jakiejś dobrej gry PvP skłonił do grania i nie żałuję.