Powiem szczerze, że wczoraj wieczorem gdy serwery EverQuest 2 wstały po 13 godzinach to byłam nawet zaskoczona, że zmiana systemu płatności w SOE zajęła tak niewiele czasu. Nie wiadomo konkretnie co się stało, ale SOE ma problemy z ponownym uruchomieniem DC Universe, Landmarka oraz PlanetSide 2.

planetside 2 errorZważywszy na to, że wprowadzenie nowej wersji ALL Access to olbrzymia zmiana dotycząca wszystkich gier SOE – jedyne co możemy w tej chwili zrobić to być cierpliwym.

Jestem przekonana (w 99%), że SOE wynagrodzi te problemy weekendem podwójnego XP albo w jakiś inny sposób.

W między czasie zapraszam Was do obejrzenia filmów z ostatniego Polskiego Eventu Międzyserwerowego, który odbył się na serwerze Woodman.

httpv://www.youtube.com/watch?v=PcX20J0CQ-0

12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
DreDpl

Czkawka? Toż to beknięcie jest 😉 😀

Skara

przecież znienacka tego nie wprowadzali, powinni się przygotować mieć jakiś plan…
wygląda jak amatorszczyzna

WolandPL

Teraz wychodzi na jaw, które gry nie wyszły SOE tak dobrze jak im się wydawało – te, które zaprogramowali bardziej pod swoje możliwości i wprowadzają takie aktualizacje z łatwością to już stoją – a te, z którymi mają problem nawet podczas wprowadzania hotfixów i naprawiania crashowania serwerów nadal leżą i kwiczą ;p I kupiłem sobie miniguna na TR żeby się pobawić i jeszcze mi nie dali możliwości go dobrze użyć… meh.

Aż z nudów wrzucam pokazówkowy filmik z kolejnej gry, tym razem śmiem twierdzić że klasyka z 2003 roku do którego mam duży sentyment. Za godzinę wrzucę na forum linka, kto nie wie na co zmarnować 15 minut swojego życia to niech sobie obejrzy.

T4NK fright1

PlanetSide 2 & SOE [*]

Zbrojny

planetside 2 juz stoi,

RachitynowyJoe

oh, jak dobrze, że to mnie już nie dotyczy… ufff 😀

WolandPL

Gra działa po „12h przerwie”. dwunasty crash za mną. W ciągu 10 minut. Nawet nie wyrzuca żadnego błędu, nawet się nie zawiesza – po prostu się wychodzi do pulpitu i ani be, ani me, ani pocałuj mnie gdzieś. Dzięki za takie coś…

Wentylek

Myślałem że tylko mi crashuje, dobrze wiedzieć ze to nie po moje stronie wina.

Rachitynowy

Yep 😀 ale nadal wchodze i bede wchodzil na bloga. Glownie po informacje z H1Z1 oraz pozostale niusy. Oczywiscie planetside nadal ma moj sentyment wiec pozwalam sobie na lekkie komentarze w jego strone. Obecnie do czasu wyjscia zombiakow badam aion, mmoktore dostalo 1 pozycje w jakims top10 ktore znalazlem na necie. No i filtruje forum pl13 ze spamu do czasu powrotu Bociana bo tak sie umowilismy 🙂

pogram pewnie w planetside jeszcze pare razy gdy wejdzie nowy kontynent lub cos takiego jak wiekszosc emigrantow.

Skara

Kinya, dużo osób u nas nie gra z powodu braku optymalizacji te zmiany które zaszły tylko im pogorszyły FPS.

A z rachityna sie śmialiśmy że gra fioletowymi i w końcu chłopak zdezerterował

Rachitynowy

Dokladnie. Po wielu miesiacach nasmiewania sie ze mnie, placzu w kacie, po trzech probach samobojczych zdecydowalem sie zrezygnowac z toksycznego planetside’a. Teraz chodze na parady i marsze 😛