Zaczął się panel powitalny SOE Live na Twitch.tv/soe, który prowadzi Mark Tuttle, dyrektor e-handlu.

Program zaczął się od żartów na temat prezesa SOE Johna Smedleya, a szczególnie na temat dnia uruchomienia ALL Access, kiedy to gry SOE miały większe i mniejsze problemy.

soelive_powitanie

Po wielu żartach przyszedł czas na Lindę „Brasse” Carlsson, która w tym roku występuje w kostiumie krasnoluda z Landmark.

soelive_playerstudio

Przyznano również nagrody dla osób sprzedające zaprojektowane przez siebie przedmioty poprzez Player Studio.

soelive2014_player_studio_nagrody

Po wymienieniu filmów z Player Direct, który wygrały w konkursie na najlepsze filmy w poszczególnych kategoriach, przyszedł czas na wystąpienie Johna Smedleya, prezydenta SOE.

soelive_smedleysoelive_gry_na_ps4

No i nadszedł czas na producentów poszczególnych gier SOE…

soelive_h1z1

Jak na razie te krótkie prezentacje mają za zadanie zapowiedzieć panele, które będą poświęcone poszczególnym grom. Nic nowego nie zostało ogłoszone…

soelive_dcuo soelive_planetside2

soelive_dragonsprophet soelive_eq_x-pac soelive_eq2 soelive_landmarksoelive_eqnext

Po zakończeniu krótkich prezentacji, na scenę powróciła Brasse i po raz kolejny przypomniano uczestnikom tragiczną historię Ribbitribbit (tak znowu się poryczałam na przypomnienie tego wydarzenia) oraz przypomniano jak ważna jest społeczność graczy SOE.

soelive_ribbitrabbit soelive_players

Panel powitalny zakończony i muszę powiedzieć, że był przezabawny. Nie ujawniono żadnych nowych szczegółów dotyczących gier SOE, ale i tak fajnie było go obejrzeć.


Watch live video from Sony Online Entertainment on Twitch

1 KOMENTARZ

Comments are closed.