Wystarczy do skrzynki za kasę dodać sadzonkę magicznego drzewka, które ma duże szanse zamienić się w to strzelone piorunem…

Niedawno pisałam o najbardziej pożądanych drzewach w grze – tych walniętych przez piorun. jeszcze 2 dni temu drzewa kosztowały na poziomie 1200-1400g za jedno. W tej chwili można je kupić nawet za 250g…

Powiem uczciwie, że nie przypuszczałam, iż TRION mógłby być na tyle głupi i wprowadzić to drzewko do gry. Owszem istnieje one w koreańskiej wersji gry, ale wydawało mi się, że pracują tam inteligentne osoby, które przewidzą co się stanie z ekonomia gry.

W dniu wczorajszym do ArcheAge wprowadzono nowe skrzynki kosztujące 450 diamentów, czyli ok 4$ – Flashy Racing Kit.

archeage_heroic_flashy_racing_kit_box

Po otworzeniu skrzynki mamy szansę, praktycznie 100%(!), na otrzymanie Rumbling Archeum Tree. To właśnie to drzewo ma zwiększona szansę na walnięcie piorunem, i mimo iż jest to szansa na poziomie 10%, to rynek został zalany piorunowymi drzewami.

archeage_rumbling_archeum_treeNie wiem czy ejst to tylko błąd, ale kutry, farm carty i farm wagony nie będą już teraz należały do rzadkości i jest to troszkę smutne…

Jakby nie patrzeć to drzewa walnięte piorunem było dość słynne i każdy marzył aby stać się posiadaczem takowego, gdyż łączyło się to z wielka fortuną.

Poprzedni artykułZmiany w osłonach i… „banhammer”!
Następny artykułAutomatyczne wieżyczki na PTS…
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Corvus

By Janki:

„Re: Podbój Aurorii rozpocznie się w listopadzie!
Płaczecie a nie macie pojęcia o tym jak wyglądała sytuacja z TS, jakie były normalne ceny i dlaczego u nas cena była taka chora.

Te sadzonki są od co najmniej ponad pół roku w Korei więc od pół roku było wiadomo, że u nas też będą. Jedyne o co można się przyczepić, to zero informacji na temat tego że Trion również je wprowadza (bo trudno się spodziewać że nie wprowadzi czegoś, na czym zarabia kasę).
Do tych co płaczą że cena TS tak strasznie spada – to w naszej wersji gry ceny TS były CHORE. Bo 1200g za TS to CHORA cena. W Korei, Rosji, na Alphie – po stracie gry cena TS utrzymywała się na poziomie 200-300g. To była normalna cena a ludzie płakali że jest za drogo. Pół roku po starcie gry w Korei TS kosztowało już 20g, i nie, nie było wtedy tych sadzonek. Ludzie porobili traktory, łodzie, czołgi i TS już było niepotrzebne. Więc razem z kolejnymi patchami drop rate został zmniejszony oraz została dodana sadzonka Rumbling Archeum Tree.
My dostaliśmy grę już z tymi patchami i dlatego ceny były tak strasznie wysokie a na forum Trionu oczywiście flejm za zmniejszenie drop rate. I to jest moment w którym właśnie można się przyczepić do Trionu i XLGames. Za niedostosowanie drop rate do naszego etapu gry i dopuszczenia do tak dramatycznych cen TS.
Teraz Rumbling Archeum Tree wyrównują ceny TS do normalnego poziomu…ale ludzie i tak płaczą 😀 A płaczą ci, którzy mieli szczęście i chcieli się na nim dorobić 😛 Więc nawet gdy zmiana polegała tylko na zwiększeniu drop rate, to też by płakali…bo ich gold ucieka :P”

Ma 100% racji

Skaramanga

oby hakerzy nie znaleźli sposobu na wytwarzanie golda bo inflacja wtedy zniszczy tą gre

4Story, fajna gierka fajne pvp, lecz na moje niejszczęscie sprzedałem swój cały ekwipunek by zamienić go na ekwipunek innej klasy ale tego dnia server zalało jakieś chińskie zloto i nagle z mojego eq za 80k mogłem sobie tylko buciki kupić.

Ale zawsze world of warcraft nie zawodzi w ekonomi