Nie wiem czy mieliście okazję słyszeć o najnowszym wygłupie firmy TRION w ArcheAge. Otóż w programie lojalnościowym można zakupić specjalną wersję osiołka do wożenia paczek – Mirage Donkey.

Okazuje się, że osioł ten był zepsuty i wielu graczy ArcheAge wykorzystało jego olbrzymią prędkość podczas jazdy w tył do przewożenia paczek handlowych. Błąd ten umożliwił szybsze wyprawy handlowe, a co za tym idzie zarobienie sporej ilości złota posiadaczom tego osła…

20150312_archeage_mirage-donkey

Wielu graczy zakupiło tego osiołka właśnie ze względu na ten błąd i pomimo iż kosztuje on aż 300 punktów lojalnościowych (60 dni codziennego logowania z opłacona subskrypcją!). No cóż, z racji tego, że TRION postanowił naprawić ten błąd w szybkości osła w ostatniej aktualizacji, gracze ArcheAge zażądali zwrotu punktów lojalnościowych… i go dostaną!

Nie dość, że świadomie wykorzystali błąd w grze, za co raczej powinni zostać ukarani, to jeszcze TRION nagrodzi ich zwrotem punktów lojalnościowych o ile napiszą do obsługi klienta w tej sprawie.

Refundacja jest jednak ograniczona do wtorku 17-go marca. Po tym terminie nie będzie możliwy już zwrot punktów.

 

Poprzedni artykułPomóż w testach i dostań nagrodę!
Następny artykułZmiany na forum EQ Next i Landmarka
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Należy się 500 golda za wypożyczenie osła 🙂