No i gracze ArcheAge wystraszyli biednego małego Czerwonego Smoka, który odmówił współpracy i nie pojawił się w dniu wczorajszym na serwerach Live.

Oczywiście to tylko mała awaria, jeśli jednak nie uzbieraliście łusek smoka na wypasiony czerwony płaszczyk, to nie macie się co martwić – zgodnie z zapowiedzią powróci on po wprowadzeniu na serwery aktualizacji 1.7.

20150417_archeage_pts_samouczek-1

Tak jak zapowiadałam, w dniu wczorajszym udałam się na małą wycieczkę na serwer testowy i spotkała mnie bardzo przyjemna niespodzianka –  nowe wprowadzenie do gry, które wygląda naprawdę rewelacyjnie. Jeśli chcielibyście je zobaczyć to zerknijcie tutaj (od 6:30) i tutaj – niestety, twitch przerwał mi nadawanie i dlatego też nie jest to w jednym kawałku 🙁

20150417_archeage_pts_samouczek-2

Nie miałam czasu opisać dziś personalizacji statków do jakiej dostęp będą mieć gracze już w przyszłym tygodniu, ale co się odwlecze to nie uciecze…

Za to na pocieszenie obejrzyjcie sobie ten rewelacyjny „teledysk” z ArcheAge stworzony przez polską graczkę ARUkori, która to – co za zbieg okoliczności, gra tak jak i ja na serwerze Melisara!

Poprzedni artykułW jaki sposób można ożywić PlanetSide 2??
Następny artykułW H1Z1 można stworzyć prawdziwe warownie…