Już od dnia premiery ArcheAge w Europie i Ameryce, gra ta była opóźniona z aktualizacjami w stosunku do wersji koerańskiej.

Dzięki temu, że wersja koreańska jest opózniona gracze wiedzą czego moga się spodziewać.  Niestety ale już za jakiś czas się to zmieni. Tempo wprowadzania aktualizacji w wersji zachodniej jest tak szybkie, że już niedługo obie wersje będą na tym samym etapie.

W tej chwili producenci ArcheAge pojechali do XLGames celem omówienia planów dotyczących kolejnych aktualizacji oraz ewentualnych zmian w wersji zachodniej w stosunku do wschodniej. Tymczasem XL Games przygotowuje się do wprowadzenia aktualizacji 2.0 na serwery koreańskie i opublikował krótki zwiastun, który według mnie nie pokazuje nic nowego…

Nie wspominam juz o tym, że XL Games powinien zatrudnić nową osobę do  tworzenia zwiastunów z ArcheAge, bo ten jest po prostu tragiczny.

Poprzedni artykułNowe bronie frakcyjne dla MBT
Następny artykułCiekawostki z H1Z1
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
RachitynowyJoe

ooooooo looool. Jaki słaby 😀 Jak można wykorzystywać materiał filmowy który klatkuje ja się pytam?
Do tego praca kamery chaotyczna w cholerę. Jak jakiś poważny menadżer mógł na to spojrzeć i dać ok. Oni naprawdę w korei tak cienko pierdzą, że łapią się strojów misia i na Harry Pottera? Opinia o archage -5