Studio Hi-Rez, twórcy takich gier jak Smite oraz Tribes: Ascend, zaprezentowali fanom zwiastun ich najnowszego dzieła – drużynowej gry Paladins.

Paladins oferować ma głęboką strategię oraz rozwój postaci w trakcie trwania meczu poprzez dostęp do specjalnych kart kolekcjonerskich, które będą wpływać na różne umiejętności bohaterów.

Gra ta będzie Free-to-Play i dostępna będzie na PC oraz konsole najnowszej generacji. Jeszcze  tym roku będzie można uzyskać wczesny dostęp do tej gry.

Nie wiem jak Wy, ale mnie osobiście podoba się pomysł oraz styl graficzny tej gry.

Poprzedni artykułDevsi PlanetSide 2 odpowiadają na pytania graczy
Następny artykułPostacie w Black Desert mogą dostać udaru cieplnego
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kapitan_laweta

http://eu.battle.net/overwatch/pl/ to bedzie lepsze moim zdaniem

Joe Rachitynowy

jakoś do mnie nie przemawia. Overwatch od BLizzard ma spełniać dokładnie tę samą funkcje. Hi-Rez zaczęło zajmowac się kopiowaniem pomyśłow i podobno w smite im wyszło. Zobaczymy czy Paladines będzie miało to czego potrzeba

kapitan_laweta

czy ja wiem czy smite im wyszlo, polemizowałbym caly rynek moba jest zdominowany przez dwie gry DOTA i LOL, kazda ma swoich zwolennikow i przeciwnikow, gierek tego typu jest od groma a motyw 3d sie nie przyjal, sam jako fan serii dota, w smite zagralem tylko raz z ciekawosci 🙂 dodam ze w dote mam z 3000godzin:)

RetardedKitty

https://www.youtube.com/watch?v=xiixe7wKynk
mój filmik na temat zamkniętej bety. pierwszy w mojej karierze youtuba. mam nadzieje że będzie wystarczająco znośny do oglądania