Firma McMagic Production z Pragi, za którą tak naprawdę stoi jedna osoba – Martin Mastny, wprowadziła w dniu wczorajszym na Steam Early Access nowy survival – Novus Inceptio.

Gra ta osadzona jest w realiach Sci-Fi i na tę chwilę dostępny jest tylko tryb tylko singleplayer – kiedyś w przyszłości, Novus Inceptio ma się stać pełnoprawnym MMO.

Oglądając zwiastun, jak i czytając komentarze, widać że już teraz gra ta ma sporo do zaoferowania.

 

Wizja dla gry jest jasna – survival, sandbox i MMO w jednym. Gracze będą mogli budować domy, wioski, a nawet miasta. Już teraz w grze istnieją bardzo ciekawe interakcje – można zebrać każdy kwiat, piasek, czy nawet liście z drzew. A do tego wprowadzono rozbudowany system rzemiosła.

Postacie mogą umrzeć ze starości, z powodu choroby, czy nawet wyczerpania. Jednakże aby całkowicie nie utracić zdolności swojej postaci wprowadzony zostanie system dziedziczenia DNA.

To wszystko brzmi bardzo ambitnie, ale mam nadzieję, że założenia te uda się spełnić. Na ten moment możecie zakupić grą w premierowej promocji – 20% tańszą na Steam. Zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla osób lubiących survivale.

Co sądzicie o tym projekcie?

Poprzedni artykułOrsinium – stolica Orków kolejnym rozszerzeniem dla TESO
Następny artykułOkno certyfikacji powraca?
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Mamy ostatnio wysyp pozycji survivalowych.
Na podstawie tego filmiku trudno coś więcej powiedzieć, animacja postaci wygląda dość sztywno.
Zwiastun niestety nie pokazał nic co by spowodowało , że chce się w tą pozycje zagrać.

Biotyk

Kiedy ludzie od marketingu zrozumieją, że takie trailery do niczego nie zachęcają.