Nie wiem jak Wy, ale ja lubię klimaty sci-fi, dlatego też z ciekawością zerkam na tytuły, które można zaliczyć do tej kategorii.

W dniu dzisiejszym oficjalnie zapowiedziano nowe MMORPG – Trinium Wars, którego premiera we wczesnym dostępie na Steam przewidziana została na 17 lutego.

Zgodnie z opisem jest to gra osadzona w postapokaliptycznych realiach sci-fi, którego akcja toczyć się będzie na Ziemii po III Wojnie Światowej. To właśnie tutaj odnaleziono rzadką substancje, która może zmienić oblicze świata – Trinium. Gracze będą mogli opowiedzieć sie po stronie ludzkości, która walczy o odzyskanie planety, z której uciekli po zakończeniu wojny, lub też w obca rasę Narc, która znalazła opuszczona planetę i uczyniła ją swoim domem.

W grze obecnych będzie mnóstwo misji opowiadających historię Wojen o Trinium, a specjalne misje w instancjach pozwolą wcielić się graczom w roboty lub czołgi. Dodatkowo twórcy obiecują konfigurowalny interfejs użytkownika, walki PvP w których będzie mogło wziąć udział nawet 1000 graczy oraz areny PvP w stylu MOBA.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pikiel

Jakos nie porywa. Grafika na poziomie roku 2004, kolejna postapokaliptyczna ziemia… Nic oryginalnego.

Joe Rachitynowy

Bardzo słaba grafika…chyba? Trailer też nie pokazał niczego wyjątkowego, co by ją odróżniało z tłumu…

Kinya

Ja mam podobne odczucia….