Pamiętacie może jeszcze o grze Chronicles of Eyria, którą zaprezentowałam Wam w październiku ubiegłego roku?

Powiem uczciwie, że o ile projekt prezentuje się znakomicie na papierze, to mam wrażenie, że może to być kolejny Star Citizen – gra, która może kiedyś będzie mieć premierę, jak już nie będzie w stanie zebrać więcej funduszy od fanów. Tak – może i jestem sceptycznie nastawiona do tego tytułu, ale tak naprawdę chciałabym móc zagrać w Kroniki Elyrii i dlatego też staram się na bieżąco obserwować jak posuwają się prace nad tą grą.

W dniu wczorajszym studio Soulbound zaprezentowało pierwsze wideo na którym widać postęp prac nad tą grą. Możemy na nim zobaczyć kilka środowisk, podstawowe animacje postaci oraz fizykę ubioru i tak naprawdę nic więcej. Zaprezentowano także kilka podstawowych animacji walki, ale postać męska, która widzimy na filmie, nie uczestniczy w walkach.

Wraz z filmem tym ujawniono, że 3 maja rozpocznie się na Kickstarter zbieranie funduszy na ten tytuł. Zgodnie ze słowami twórców gry „do niedawna prace nad grą nic nie kosztowały, ale na ten moment potrzebne jest 40.000$ na miesiąc i zespół potrzebny do stworzenia tej gry nadal nie jest w pełnym składzie”. Celem będzie zebranie 900.000 $. Czy uda to się studiu Soulbound – czas pokaże…

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Pikiel

Animacja postaci jest na poziomie dramatycznym. Moze jak zbiora kase to cos z tym zrobia.