Fani gier sci-fi z pewnością ucieszą się z informacji, że od dzisiaj będą mogli zagrać w kolejny tytuł – Beyond The Destiny.

Rosyjskie studio Vostorg IT tworzy Beyond The Destiny na silniku Unity 3D i już od dzisiaj wersja Alpha tej gry dostępna będzie na Steam w programie wczesnego dostępu.

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie Steam, na ten moment gracze będą mieć do dyspozycji tylko kilka głównych funkcji: ruch, strzelanie, przechowywanie rzeczy oraz podstawowe modyfikacje dla broni. Wygląda na to, że reklamowane budowanie, rzemiosło, pety oraz inne funkcje, nie wejdą w skład pierwszej wersji gry i na razie nie podano informacji, kiedy zostaną one wprowadzone. Gra została wyceniona na 27,99 Euro i do 18 kwietnia można ją zakupić taniej o 30%.

Akcja gry rozpoczynać się będzie w 2117 roku, kiedy to fragmenty nieznanego asteroida spadły na Ziemię. Badając trajektorie lotu, naukowcy byli w stanie określić iż asteroida ta przybyła na Ziemię z kierunku konstelacji Wielkiego Psa. W resztkach asteroidy odkryto niezwykły minerał Luxirite, który potrafił dostarczyć niewiarygodnie potężnego źródła energii. Właśnie dzięki temu minerałowi nastąpił olbrzymi postęp naukowo-techniczny, a przełomowym odkryciem było urządzenie do teleportacji. Złoża tego minerału zostały jednak wyczerpane i dlatego też postanowiono wdrożyć w życie projekt Kolonia, w którym to ludzkość poszukuje odpowiedniej planety do kolonizacji, na której znajdowałby się Luxirite.

I w tym właśnie momencie, w tajnym kompleksie badawczym i jako jeden z kandydatów do skoku na odległa planetę, gracz rozpocznie swoją przygodę w Beyond the Destiny.

Zgodnie z założeniem twórców Beyond The Destiny gracze będą mogli podróżować i zwiedzać wiele planet, które posiadać będą unikalne cechy fizyczne oraz modyfikować ich krajobraz.

No cóż, czas pokaże jak rozwinie się ten tytuł.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
VIRUZ

No całkiem ciekawie się zapowiada, wreszcie jakiś mmo-shoter z elementami surviwalu, jednak wstrzymam się z kupnem żeby nie było tak jak z Repopulation.