W celu uczczenia premiery aktualizacji 2.9 – Ascension, która dzisiaj w nocy trafiła na serwery ArcheAge, ekipa TRION rozdaje graczom olbrzymia ilość prezentów oraz wprowadziła kilka specjalnych questów, które dostępne będą do 28 czerwca.

Zarówno Weterani gry, jak i gracze powracający do gry, znajdą w swoich skrzynkach pocztowych niektóre z prezentów (między innymi znane już z wcześniejszych eventów drzewko). Specjalne rzeczy trafiły także do sklepu gildiowego i niektóre z nich będą dostępne tylko do 28 czerwca.

Zanim zaczniecie panikować, że czegoś nie otrzymaliście – zapoznajcie się dokładnie z poniższymi informacjami.

Prezenty dla lojalnych graczy

Aby odebrać swój specjalny prezent – Legacy Warrior Gift Pack, zalogujcie się na swoje konto Glyph. Ten prezent można otrzymać TYLKO raz na konto, więc upewnijcie się, że wybierzecie odpowiednią postać! Prezent ten można odebrać tylko do 28 czerwca!

O ile powracający do gry po dłuższym czasie gracze otrzymają dwa prezenty (jeden za powrót i jeden z dołączenie do gildii), to podobne nagrody znajdziecie w Legacy Warrior Gift Pack, a co najważniejsze – nie musicie dołączyć do gildii aby otrzymać wszystkie nagrody!

Oto co wchodzi w skład Legacy Warrior Gift Pack:

 • 1 x Priceless Coin – Monetę tą można wymienić na Mirage Isle na 30-dniową wersją wierzchowca, peta lub glidera, jaki kiedyś dostępny był z MarketPlace. Przedmiot ten będzie można zamienić na wersją „trwałą” poprzez zebranie 40 Superior Ascension Crystal z nowych questów, jakie wymienione są poniżej.
 • 1 x Legacy Gear Ticket – Można go wymienić na Mirage Isle na tier 3 lunagem, Cryptic Lucky Scroll,  Bound Duun’s Blessing z którego można zrobić Silver Regrade Charm, lub też na 1 z 5 zestawów sprzętu Ocleera, które otrzymają osoby powracające do gry.
 • Legacy Warrior Supply Chest – Ta skrzynka może zostać otworzona raz na 24 godziny i w nagrodę oferuje Grimoir, Combat Scroll oraz Potiony na Labor.
 • 5 x Player Appreciation Coin – Te monety można wymienić na Mirage Isle na różnego rodzaju nagrody, wliczając w to Arrogant Duelist Costume, Midnight Kitsu, Lullaby Pajamas, Warrior’s Medal, wierzchowce na określony czas, Growthstone i inne.
 • 50 Merit Badge
 • 50 Warrior’s Medal
 • 50 Tax Certificate
 • 3 Bound Worker’s Compensation: 1000

Prezenty dla powracających graczy

Jeśli macie już konto w ArcheAge i nie logowaliście się do gry przez ostatnie 30 dni, do zalogujcie się na konto w Glyph aby odebrać 2 prezenty: Homecoming Warrior Gift Pack oraz Homecoming Guild Member Gift Pack. Prezenty te można otrzymać TYLKO raz na konto, więc upewnijcie się, że wybierzecie odpowiednią postać! Prezenty te można odebrać tylko do 28 czerwca!

Homecoming Warrior Gift Pack może zostać natychmiast otworzony, podczas gdy Homecoming Guild Member Gift Pack możecie otworzyć TYLKO gdy jesteście członkiem gildii. Jeśli nie jesteście w gildii, to po prostu dołączcie do jakiejś przed 28 czerwca!

Oto co wchodzi w skład Homecoming Warrior Gift Pack:

 • Homecoming Gear Ticket – Bilet ten można wymienić na Mirage Isle aby otrzymać 1 z 5 trwałych zestawów rzeczy na postać. Zestawy te są sprzętem, który można otrzymać z Ocleera Rift, co umożliwi Wam szybkie dołączenie do gry (zdjęcia znajdziecie tutaj).
 • Homecoming Warrior’s Blessing – Użyjcie ten przedmiot aby otrzymać buff na 3 godziny: +30% XP, +20% Vocation Points, +10% Production Speed, brak straty XP w przypadku śmierci, +20% Honor z PvP i Questów, +10% Item Drop Chance, +5% Casting/Attack Speed Bonus, +5% Physical Attack/Magical Attack/Healing Power/Defense oraz +10% Movement Speed. Dodatkow, jeśli mając ten buff dołączycie do grupy, to wszystkie osoby w danej grupie będą także go posiadać!
 • Homecoming Warrior Supply Chest – Ta skrzynka może być otworzona raz na 24 godziny i nagradza różnymi przedmiotami typu książki z buffami, combat scroll, cukierki z buffami, Hereafter Stone, Labor potion.
 • Full Kit: Spring Stone Cottage – znajdź miejsce na dom  i go postaw! To jest gotowy projekt domy, wystarczy postawi, opłacić podatki i można z niego korzystać.
 • 2 x Homecoming Coin – Można je wymienić na różnego rodzaju prezenty wliczając w to Haughty Duelist Costume, Woodland Kitsu, Mirage Steel Lightning na 30 dni, Longliner fishing ship na 30 dni, Companion’s Growthstones, Warrior’s Medals, Bound Growthstone.
 • 50 Merit Badge
 • 50 Warrior’s Medal
 • 50 Tax Certificate
 • 3 Bound Worker’s Compensation: 1000

Oto co znajdziecie po otworzeniu Homecoming Guild Member Gift Pack:

 • 1 x Priceless Coin – Monetę tą można wymienić na Mirage Isle na 30-dniową wersją wierzchowca, peta lub glidera, jaki kiedyś dostępny był z MarketPlace. Przedmiot ten będzie można zamienić na wersją „trwałą” poprzez zebranie 40 Superior Ascension Crystal z nowych questów, jakie wymienione są poniżej.
 • 1 x Homecoming Vehicle Coin – można wymienić na Mirage Isle na jeden z pojazdów, który dostępny będzie na 30 dni, wliczając w to Comet Speedster, Apex Squall lub Timber Coupe.
 • 3 x Extra Homecoming Coin – Można je wymienić na Mirage Isle na jeden z wielu prezentów.

Specjalne misje dla obecnych i powracających graczy

W grze znaleźć będziecie mogli 6 nowych questów, dzięki którym zdobędziecie dodatkowe nagrody oraz zamienicie przedmiot zakupiony za Priceless Coin na trwałą wersję. Wszytskie te questy są dostępne dla postaci na poziomie 40+ i otrzymać je można od Aukcjonera. Nagrody są różne dla obecnych oraz powracających graczy:

 • Aktualni gracze otrzymają Crystals Ascension, Superior Ascension Crystals oraz Locked Ascension Crates.
 • Powracający gracze otrzymają Crystals Ascension, Superior Ascension Crystals oraz Ascension Klucz.

WAŻNE: Aby móc otworzyć Locked Ascension Crate gracze będą musieli współpracować z osobami, które powróciły do gry aby otrzymać od nich zdobyte z questów klucze. Kiedy Ascension Crate zostanie otworzona, staje się niezwiązana z postacią (un-bound) i może być dawana lub sprzedawana na AH.

I zgodnie z tym co podano w oficjalnym komunikacie, gracze będą mieli szansę otrzymać naprawdę atrakcyjne nagrody z Ascension Crate: Gilda Star, Synthium Shard, Merit Badge, Archeum, Combat Scroll, Spellbook, Candy, Tonic. Rzadkimi nagrodami będą Regrade Charm, Basic Costume, Regrade Scroll, Expansion Scroll, Specialization Snowflake, Super Weapon oraz Armor temper, Salon Certificate.

Dodatkowo w Ascension Crate znaleźć będzie można SUPER rzadkie nagrody takie jak: unbound Mansion Design, unbound Car Design, sprzęt dla peta Armageddon, a nawet Ayanad Scrolls. A jeśli będziecie Super Szczęśliwcami to natraficie na projekt Enoan Galleon!

Wróćmy do Ascension Crystal i Superior Ascension Crystal, dzięki którym także możecie zdobyć atrakcyjne nagrody.

Ascension Crystal może zostać wymieniony na Mirade Isle przy Composition Workbench na Tier 3 Lunagem, przedmioty do regrade, kamienie ulepszające kostiumy , Gilda Star, Honor Potion oraz Warrior’s Medals.

Superior Ascension Crystal natomiast można wymienić na Disciple’s Jewelry, Bound Resplendent scrolle, większe ilości Gilda Star, Honor Potion oraz Warrior’s Medals.

I na koniec – 40 Superior Ascension Crystal można użyć z Waszym przedmiotem, który zakupiliście za 1 Pricless Coin aby wymienić go na wersję stałą!

WAŻNE: Aby móc zarobić klucze, boxy oraz Superior Crystal powracający gracz musi mieć na sobie buff „Homecoming Warrior”, lub też trzeba być w grupie z powracającym graczem i mieć buff „With the Homecoming Warrior”! Powracający gracze zyskują ten buff przez użycie przedmiotu Homecoming Warrior Blessing.

Divine Clock

Divine Clock otrzymał dwa dodatkowe ikony, które oferują nowe questy. Kiedy otrzymacie przedmioty aktywujące questy nie niszczcie ich, bo nie będzie można go kontynuować!

 • Ikona I:  Territory Contribution – ikonę tą można użyć raz na dzień na konto aby otrzymać quest, który wymaga podróży na Aurorię i otrzymanie Memory Ember z zamku, w którym wybudowany został Market. W nagrodę otrzymujcie 10 Lord’s Pence (100 Pence = 1 Lord Coin) oraz 1 Guild Mark, który można wymienić na prestiż.
 • Ikona II: Daru Contracts – można go użyć raz na dzień po 20 minutach gry i w zamian otzrymacie Daru Contract, który należy dostarczyć Aukcjonerowi.
  • Danie Aukcjonerowi kontraktu nagrodzi Was 1 x eliksir Secret Gift, który zwiększa zdobywane XP na 1 godzinę. Dodatkowo otrzymacie Ayanad Kontrakt (quest na zabicie 30 przeciwników z Biblioteki, piętro 2) oraz Dungeon death Warrant (Zabicie Bossa)
  • Daru Contract, Ayanad Contract oraz Dungeon Death Warrant można ukończyć maksymalnie 10 razy każdy z nich. Po ukończeniu ich po raz 6 odblokowuja one specjalne nagrpdy oraz Achievmenty!
  • Ukończenie któregoś z tych questów po raz 10 nagrodzi specjalną większą nagrodą:
   • Daru Contract – labor potion
   • Ayanad Contract – Bound Golden Teardrop Storage Chest
   • Dungeon Death Warrant – bound Resplendent Weapon oraz Armor Regrade Scroll

WSZYSTKIE te eventy kończą się 28 czerwca! O wiele więcej informacji na ten temat oraz mnóstwo screenshotów znajdziecie na forum.

No to kto z Was ma zamiar zajrzeć do ArcheAge i zobaczyć jak wiele się zmieniło?

 

3 KOMENTARZE

 1. WAŻNE: Aby móc zarobić klucze, boxy oraz Superior Crystal powracający gracz musi mieć na sobie buff „Homecoming Warrior”, lub też trzeba być w grupie z powracającym graczem i mieć buff „With the Homecoming Warrior”! Powracający gracze zyskują ten buff przez użycie przedmiotu Homecoming Warrior Blessing.

  to jest kpina z graczy.

  • Wlasnie zalogowałam się na konto męża, które nie logowało się do gry od grudnia bodajże i nie ma żadnej paczki do odebrania :/

   • Musisz poczekać. Ja na pierwszym z trzech kont dostałem po ~8h. Btw, uzupełnij proszę jakbyś mogła informację, że żeby dostać te Superior Ascension Crystale i skrzynki/klucze trzeba robić questy na zabicie Red Dragona, Anthalona i Kaduma.

Comments are closed.