Wierni fani ArcheAge z pewnością już wiedzą, że w lipcu na serwery koreańskie trafiła wielka aktualizacja 3.0, a wraz z nią wiele nowości.

I jak się można było tego spodziewać, wprowadzanie zapowiadanych wcześniej nowości podzielone zostało na kilka etapów. W etapie I do gry trafiły nowe strefy mieszkalne oraz startowe dla dwóch nowych ras, zdolności „Hatred”, ulepszenia dla rodziny i kilka innych rzeczy.

No cóż, przyszedł czas na etap II i już 10 sierpnia do gry wprowadzony zostanie nowy, wielki, trudny, a do tego latający boss rajdowy, który nazwany został przez koreańczyków „Trzy-noga Wrona„…

Z bossem tym będzie można walczyć na nowym terytorium – Reedwind, a aby móc to zrobić trzeba będzie przywdziać specjalne skrzydła dostępne tylko na tą walkę.

Oczywiście to nie koniec zmian jakie trafią wraz z tą aktualizacją na serwery koreańskiej wersji ArcheAge, gdyż z tego co widzę to devsi postanowili zmienić co niektóre zdolności Hatred, czeka nas kolejny balans zdolności klasowych, wydłużono czas trwania transformacji Warborn i Krasnoludów do 5 minut oraz ulepszono wygląd nowo wprowadzonego interfejsu dla rodzin.

To nadal nie koniec nowości związanych z aktualizacją 3.0, gdyż w kolejnej części XLGames zapowiedział wprowadzenie nowej Areny PvP, tym razem jednak morskiej 10 vs 10.

Poprzedni artykułTrzy aktualizacje w 7 dni! Nadchodzi zima…
Następny artykułKosmiczni piraci najadą Nexus!
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Fenji

Czy ja na tym filmiku widze kogoś na latającym ośle czy mi się wydaje? xD

Archax

„Trzy-noga Wrona„ ktoś za dużo GoT czytał. A tak btw to ciekawi mnie czy ktoś tego bossa zabije zanim AA nie upadnie całkowicie.

JXRaiv

Ha! Wiedziałem, że to będzie Reedwind.