Wielkimi krokami nadciąga zaplanowana na 11 października premiera sandboxa Citadel: Forged with Fire, więc nie ma co się dziwić, że studio Blue Isle regularnie publikuje nowe materiały przedstawiające kolejne ciekawostki, jakie są dostępne w tej grze.

W zeszłym tygodniu skupiono się na systemie tworzenia własnych zaklęć. Dzisiaj natomiast  twórcy postanowili przekonać do swej gry fanów budowania baz, czy też raczej zamków i fortec.

W Citadel: Forged with Fire użytkownicy mają dostęp do bardzo rozbudowanego edytora budowania, w którym już początkujący czarodzieje znajdą setki elementów konstrukcyjnych służących do budowy wspaniałych struktur. Edytor ten służy zresztą nie tylko do tworzenia budowli od podstaw, ale i do ich ulepszania. I nie chodzi tutaj tylko o mocniejsze, czy też inne style poszczególnych elementów, ale i do wzmocnienia fortec za pomocą magicznych struktur takich jak tarcze obronne, wieże atakujące, pule many, kamienie odrodzeń i wiele innych rzeczy.

Zresztą sami zobaczcie, jakie cuda można tam stworzyć.

Poprzedni artykułRuszyły beta testy Ghost Recon Breakpoint – czas wykończyć kilka Wilków
Następny artykułPlanetSide Arena: pierwsze spojrzenie na rozgrywkę
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
StarAsh

Nie wiem czemu, ale już w chwili gdy klikałem link do tego tematu, to wiedziałem kto będzie pierwszym komentującym… 😉

Ragi

Hmmm czuję się zaintrygowany 😀 Skoro gra mocno stawia na budowanie dużych struktur to na bank ją sprawdzę, chociaż z lekkim sceptycyzmem, budynki sprawiają wrażenie bardzo kanciatych, nawet bardziej niż w conanie. Być może to kwestia przyzwyczajenia,a może innej grafiki co nie zmienia faktu że jako fan budowania ten tytuł bardzo mocno jest wymierzony w moje preferencję 😉

Aniol

A mówiłem żeby na to glosować 😛 Ragi budynki sa kanciaste ale budowanie jest prostsze, nawet ja dawałem rade 😛