Już dzisiaj wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów The Elder Scrolls Online: pierwsza prezentacja Mrocznego Serca Skyrim, czyli kolejnej serii rozszerzeń i dodatku zaplanowanego na ten rok.

Jestem naprawdę ciekawa, co kryje się za tajemniczą nazwą: Mroczne Serce Skyrim… Jeśli także i Wy chcielibyście się dowiedzieć, co nowego pojawi się w ESO w 2020 roku, to zapraszam już dzisiaj, o godzinie 23:00 czasu polskiego, na Twitch.tv/Bethesda, by się o tym przekonać.

Jak zwykle studio Bethesda nie zapomina także o specjalnych zachętach, które mają przekonać nas do oglądania tej prezentacji.

W zeszłym roku liczba oglądających zapowiedź Elsweyr była tak duża, że Rich Lambert zmuszony został (po wcześniejszych zapowiedziach) do wykonania tatuażu związanego z The Elder Scrolls Online.

W tym roku podjęto decyzję, że „cierpieć” będzie nie jedna, ale kilka osób.

W przypadku, gdy stream oglądać jednocześnie będzie 80.000 osób, to społeczność The Elder Scrolls Online otrzyma w prezencie chowańca: Long-winged Bat. Jeśli liczba widzów przekroczy 150.000 to Rich Lambert (biedny jest ten facet), Pete Hines i ekipa ESO (ciekawe czy także nasza polska?) wykonają specjalne zadanie na żywo: Snow Bear Plunge, czyli skok do lodowatej wody.

To jak, macie zamiar oglądać?

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułStrzelanka Disintegration rusza z pierwszymi testami
Następny artykułEkipa The Division 2 o zmianach w systemie łupów: mniej losowości, więcej jakości