W dniu wczorajszym fanom Black Desert Online przedstawił się europejski Community Manager gry – Oli, który zaprezentował także pierwszy zrzut z ekranu z tej wersji gry.

Pozdrawiam reddit Black Desert Online!

Nazywam się Oliver, ale mówcie do mnie Oli. Niedawno dołączyłem do ekipy Daum Games Europa jako Community Manager i będę Waszym łącznikiem pomiędzy ekipą BDO, a społecznością fanów gry.

Co jeszcze mogę powiedzieć, mam 30 lat i jak na razie cieszę się swoim nowym życiem w Amsterdamie. Pracuję w przemyśle gier od 2007 roku, wliczając w to kilka mniejszych gier o których mogliście słyszeć takie jak Eve Online, Star Wars: The Old Republic i DC Universe Online.

Nie mogę się przywitać bez pokazania Wam czegoś małego, prawda? Oto pierwszy zrzut z ekranu, który właśnie zrobiłem z klienta angielskiej wersji Black Desert Online. To jest początek wielkiej przygody i mam nadzieję, że będziecie z niej zadowoleni tak bardzo jak ja!

blackDesert-wersja-ang

Wygląda na to, że z każdym dniem zbliżamy się do uruchomienia testów angielskiej wersji Black Desert Online. Ciekawe tylko, czy wersja ta będzie mieć premierę jeszcze w tym roku, czy jednak w 2016…