Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami związanymi z planami dotyczącymi najbliższej przyszłości Black Desert Online, Studia Kakao Games EU oraz Pearl Abyss ujawniły dzisiaj szczegóły dotyczące kolejnego darmowego rozszerzenia – Podwodne Ruiny.

Już 22 maja gracze będą mogli odbyć podróż łodzią, a następnie zanurkować w odmęty oceanu, by móc dotrzeć do nowych lokacji. Tylko ci najbardziej doświadczeni poszukiwacze przygód z Black Desert Online będą mogli wybrać się do tych podwodnych ruin i zmierzyć się z najgroźniejszymi przeciwnikami. Co ciekawe, to po osiągnięciu celu, gracze nie będą zmuszeni do pływania podczas eksploracji i walki.

W Podwodnych Ruinach gracze napotkają nowych przeciwników – w tym bossa Sycrid, i będą mogli zdobyć nowe, potężne przedmioty, takie jak Tungrad Ring (najmocniejszy pierścień w grze). Protty Cave to jaskinie wypełnione bioluminescencyjnymi roślinami i tajemniczą rasą płazów, podczas gdy Sycraia Ruins to opuszczone tajemnicze miejsce, które nadal jest strzeżone przez starożytne konstrukty.

Natomiast dzisiejsza łatka do Black Desert Online dodała nowe nagrody w postaci Great Marni’s  Stone za pokonanie przeciwników oraz początek wydarzenia „Hands of Gold Returns„. Prócz tego użytkownicy mogą zacząć odbierać nowe nagrody za codzienne logowanie, dzięki którym do zdobycia jest nawet 200 milionów srebra.

Poprzedni artykułConan Exiles dodaje Zatopione Miasto, Kopalnię Srebra i ulepsza stolice
Następny artykułFortnite Battle Royale startuje z neonowym sezonem 9, Gry Wojenne zawitały do Ratowanie Świata